Pick Szeged vs Aalborg typ i analiza 06.10.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejnym spotkaniem jakie przygotowałem na czwartek będzie 'mały hit’ w grupie B i tak nazwałem spotkanie Picku Szeged z Aalborgiem nawet jak mistrzowie Węgier po trzech kolejkach nie zdobyli punktów to mimo wszystko nie lekceważyłbym ich i jestem pewien, że wrócą do rywalizacji na naprawdę wysokim poziome.

Pick Szeged vs Aalborg typ i analiza 06.10.2022r. - czwartek.
Pick Szeged vs Aalborg typ i analiza 06.10.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Szeged va Aalborg.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.22 – 8.40 – 2.00 (Fortuna),
  • 2.20 – 8.25 – 2.00 (STS),
  • 2.22 – 8.40 – 2.00 (Betclic).

Pick nie ma zbyt łaskawego harmonogramu, bo rozpoczęli od domowego spotkania z Barceloną by potem dwukrotnie grać na wyjeździe przeciwko Nantes oraz THW Kiel i niestety żadne z tych spotkań nie zakończyło się happy endem, ale nie można odmówić im walki i trochę lepsza postawa w bramce duetu Alilovic&Mikler mogła dać im nawet cztery oczka.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Cztery oczka posiada właśnie Aalborg, ale wicemistrzowie Danii 'nabili’ sobie je w meczach z Celje i Elverum, więc z ekipami które będą tu raczej dostarczycielami punktów. Pierwsza poważna weryfikacja jednak nie poszła po ich myśli, bo przegrali w Kielcami i to przegrali przez zawodników z pola, gdzie przecież występują Hansen czy też Palmarsson.

Jednak Kielczanie doskonale obnażyli ich brak głębi składu i gdy udało się wyłączyć legendarnego Duńczyka to akcje ofensywne Aalborgu były niezwykle toporne i łatwe do rozczytania. Jestem przekonany, że Madziarzy odrobili lekcje z tego pojedynku i według mnie ten kurs na gospodarzy jest mocno zawyżony, a we własnej hali będą naprawdę niebezpieczni i na 75% szans wygrają te spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Szeged vs Aalborg12.35Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Pick Szeged vs Aalborg typ i analiza 06.10.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj