Przed nami spotkania dwudziestej pierwszej kolejki koreańskiej K – League. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Jeju, a Pohang. Ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta w tej rywalizacji, ale zapowiada się niezywkle ciekawe spotkanie, w którym to można powiedzieć, że spokojnie powinniśmy zobaczyć minimum dwie bramki.

Darmowy pewniak z piłki nożnej na dzisiaj

Darmowy pewniak z piłki nożnej na dzisiaj

Mimo, że obie ekipy znajdują się w dolnej części tabeli to dzieli je jedenaście punktów. W lepszej sytuacji są goście, którzy sklasyfikowana są na ósmej pozycji mając stratę zaledwie jednego punktu do gry w grupie Mistrzowskiej. Znacznie gorzej radzą sobie gospodarzy, którzy obecnie mają tylko trzy oczka przewagi nad ostatnim zespołem.

Mimo, że drużyna Jeju ma ogromne problemy z wygraniem na swoim pojedynku to warto jest odnotować, że w każdym z ostatnich pięciu pojedynków strzelała minimum jedną bramkę. Jednak patrząc na to z drugiej strony za każdym razem traciła gole. Warto jest odnotować, że w czterech z pięciu ostatnich potyczek rywale strzeli im minimum dwa gole!

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

„Zapowiada się niezywkle ciekawe spotkanie, ponieważ obie drużyny w defensywie grając dosyć przeciętnie, zaś potrafią strzelać bramki” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Drużyna Pohang w ostatnich pięciu konfrontacjach za każdym razem straciła gola kiedy grała poza własnym obiektem! Jednak na brak emocji z udziałem nie można narzekać, bo często padają wysokie wyniki jak chociażby z Gangwin, gdzie spotkanie zakończyło się wynikiem 5-4!

darmowy bonus za rejestrację bez depozyt
darmowy bonus za rejestrację bez depozyt

Nie da się ukryć, że bardzo dużo będzie zależało od Wadersona. Brazylijczyk strzelił w tym sezonie już sześć bramek. Jednak nie można zapominać jeszcze o Deug-Dea, Davisie czy Seok-Hyon, których spokojnie stać na strzelenie bramki.

Patrząc na ostatnie spotkania bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami to bramek nie brakowało. Patrząc na grę obu tych ekip i ich styl można być pewnym, że również emocji i w dzisiejszym boju nie powinno zabraknąć.

Spotkanie Jeju – Pohang można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Jeju – Pohangpowyżej 2 bramek1.44LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów