Piotrcovia (K) vs Galiczanka Lwów (K) typ i analiza 18.10.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Wracają rozgrywki PGNiG Superligi i na start przeanalizujemy spotkanie Piotrcovii, która jeszcze w tym sezonie na stronie się nie pojawiała, a zagrają one z dobrze już znaną formacją Galiczanki Lwów, czyli mistrzyń Ukrainy, które pomału zadomowiają się w naszej lidze i ich forma idzie w górę.

Piotrcovia (K) vs Galiczanka Lwów (K) typ i analiza 18.10.2022r. - wtorek.
Piotrcovia (K) vs Galiczanka Lwów (K) typ i analiza 18.10.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Piotrcovia vs Galiczanka.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.36 – 9.20 – 4.70 (Fortuna),
  • 1.35 – 8.50 – 4.85 (STS),
  • 1.34 – 8.60 – 4.90 (Betclic).

Piotrcovia to na razie odkrycie tego sezonu, bo po pięciu kolejkach znajduje się na trzecim miejscu i po inauguracyjnej porażce na Mistrzynie Polski wygrały potem cztery spotkania z rzędu w tym jedno w Jarosławiu i to głównie dzięki zespołowości, bo zarówno Królikowska, Polaskova, Oreszczuk, Drażyk czy Schneider znajdują się w naprawdę niezłej formie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Galiczanka Lwów w ostatniej kolejce również odniosła bardzo ważne zwycięstwo w Elblągu i to pokazuje, że mistrzynie Ukrainy będą w tym sezonie grać o top 6 ligi, które oczywiście awansuje do rundy wygranych. Widać, że powrót Tetiany Poliak jest dla zespołu bardzo ważny, bo w drugim meczu rzuciła 9 bramek i już Dmytryshyn nie jest tak osamotniona w tym.

Na razie polskie zespoły prócz dwójki hegemonów z Lubina i Lublina ma spory problem by zatrzymać ofensywę Galiczanki, w której dziewczyny biegają dużo więcej niż nasze zespoły. Piotrcovia nie ma zbyt wybitnej defensywy, gdzie na razie tracą trochę ponad 27 bramek na mecz i według mnie bukmacherzy znów przestrzelili kursy i niedoszacowali umiejętności zespołu z Lwowa, które na 65% nie przegra tego spotkania.

SpotkanieTypKursBukmacher
Piotrcovia vs GaliczankaX22.60BetClic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Piotrcovia (K) vs Galiczanka Lwów (K) typ i analiza 18.10.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj