Piotrkowianin vs Azoty Puławy typ i analiza 04.03.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kto by się spodziewał, że spotkanie w Piotrkowie Trybunalskim może rozstrzygnąć kwestie brązowego medalu, ale po siedemnastu kolejkach Piotrkowianin znajduje się na rewelacyjnej czwartej pozycji i do trzecich Azotów tracą zaledwie sześć punktów.

Piotrkowianin vs Azoty Puławy typ i analiza 04.03.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Piotrkowianin vs Azoty Puławy.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 6.40 – 13.50 – 1.15 (Fortuna),
  • 6.25 – 14.00 – 1.18 (STS),
  • 6.40 – 14.00 – 1.19 (Betclic).

Piotrkowianin notuje świetną serię siedmiu zwycięstw z rzędu (w tym 2 w Pucharze Polski) Trzeba dodać, że zespół nie jest stworzony z jakiś wielkich nazwisk, bo prócz starszych już Swata i Babicza reszta to byli raczej średniacy, ale uzupełnieni o naprawdę świetnych młodych Jędraszczyka, Stolarskiego i Mosiołka wyglądają jako drużyna bardzo dobrze.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Dziś jednak czeka ich bardzo ciężkie zadanie, bo zespół z Puław w ostatnim czasie wszedł na naprawdę wysokie obroty i rundę wiosenną rozpoczął od czterech bardzo pewnych zwycięstw do tego już nie mają kłopotów kadrowych, a do gry wrócił nawet Paweł Podsiadło, który wzmocni rozegranie zespołu prowadzonego przez Roberta Lisa.

Niewątpliwie choć dość niespodziewanie czeka nas bardzo ciekawe widowisko, a jest to o tyle niespodziewane, że w ramówce tvp sport jest spotkanie Tarnowa ze Szczecinem, bo sama ramówka była układana dużo wcześniej. Jednak też uważam, że Piotrkowianin choć na pewno postawi ciężkie warunki to jednak mimo wszystko mają małe szanse z tak świetnie grającymi w ofensywie Puławianami, ale widzę tutaj również bardzo szybki mecz i przynajmniej 60 bramek na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Piotrkowianin vs Azoty Puławyover 60.52.44BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Piotrkowianin vs Azoty Puławy typ i analiza 04.03.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj