Piotrkowianin vs Chrobry Głogów typ i analiza 12.09.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kończymy drugą kolejkę PGNiG Superligi spotkaniem w Piotrkowie Trybunalskim, w którym miejscowy Piotrkowianin podejmie zespół z Głogowa i czeka nas fajne spotkanie dwóch wyrównanych drużyn, które w swoich szeregach mają dużo młodych talentów, a sam mecz będzie można zobaczyć w TVP Sport.

Piotrkowianin vs Chrobry Głogów typ i analiza 12.09.2022r. - poniedziałek.
Piotrkowianin vs Chrobry Głogów typ i analiza 12.09.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Piotrkowianin vs Chrobry.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.57 – 8.60 – 3.05 (Fortuna),
  • 1.57 – 9.00 – 3.10 (STS),
  • 1.58 – 8.60 – 3.10 (Betclic).

Piotrkowianin w pierwszej kolejce mierzył się z Mistrzem Polski i oczywiście nie mieli większych szans przegrywając te spotkanie 28:40, ale z bardzo dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy jak Antek Doniecki, Eryk Pstrąg, Marcel Filipowicz czy Krystian Krajewski, a ten ostatni nie jest jeszcze nawet pełnoletni.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Chrobry również nie miał łatwego zadania, bo we własnej hali zmierzyli się z Wicemistrzami Polski i podobnie do Piotrkowianina okazali się gorsi o dwanaście bramek przegrywając 24:36 i słabsze zawody zagrał Paweł Paterek, który był zdecydowanym liderem swojego zespołu w zeszłym sezonie, ale bardzo ładnie pokazali się Zdobylak, Grabowski i Tilte.

Spotkania między tymi drużynami zwykle są bardzo wyrównane i w ostatnich sześciu spotkaniach kończyły się różnicą jednego trafienia z wyjątkiem ostatniej dwubramkowej wygranej Piotrkowianina, ale tam również w ostatniej minucie na tablicy wyników widniał remis. Również w poniedziałek powinniśmy dostać bardzo wyrównany pojedynek, w którym żadna ze stron nie powinna odskoczyć na więcej niż kilka trafień i Głogów z wzmocnieniami między sezonowymi nie powinien przegrać tego spotkania wyżej niż dwoma trafieniami na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Piotrkowianin vs Chrobry2 (+2.5)1.65Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Piotrkowianin vs Chrobry Głogów typ i analiza 12.09.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj