Piotrkowianin vs Górnik Zabrze typ i analiza 17.02.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym tygodniu zostanie rozegrana szesnasta kolejka PGNiG Superligi i na start dostaniemy bardzo ciekawe spotkanie w Piotrkowie, gdzie gospodarze podejmą zespół Górnika Zabrze, który po ostatniej porażce spadł na czwarte miejsce i będzie musiał znów gonić Azoty Puławy.

Piotrkowianin vs Górnik Zabrze typ i analiza 17.02.2023r. - piątek.
Piotrkowianin vs Górnik Zabrze typ i analiza 17.02.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Piotrkowianin vs Zabrze.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.20 – 10.00 – 1.33 (Fortuna),
  • 4.15 – 10.00 – 1.37 (STS),
  • 4.30 – 11.00 – 1.34 (Betclic).

Piotrkowianin z bycia zaskoczeniem w poprzednim sezonu spadają do rozczarowania następnego sezonu i w oczy zaczyna zaglądać im widmo spadku, bo zgromadzili na razie zaledwie dziewięć punktów, a więc o dwa więcej niż ostatni Szczecin, a i aż o trzy mniej niż dwunasty Kalisz. W dodatku brakuje w składzie gwiazdy zarówno klubu jak i reprezentacji – Jędraszczyka, który wciąż jest kontuzjowany.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zabrzanie z kolei przyjeżdżają tu po upokorzeniu jakiego doznali we własnej hali przeciwko Orlen Wiśle Płock, gdzie przegrali kompletnie bez gry 19:30 i kolejne świetne zawody w szeregach wicemistrzów Polski rozegrał Marcel Jastrzębski, a w Górniku właściwie nie ma osoby, którą można byłoby pochwalić.

Przyjezdni wyglądają właśnie na taką ekipę, która w tym sezonie ogrywa wszystkich słabszych nie licząc wpadki w Ostrowie Wielkopolskim, ale przeciwko najlepszej trójce na razie nie mają podjazdu pięć spotkań, pięć porażek w tym 2x z Płockiem, 2x z Puławami (raz w pucharze) oraz raz z Kielcami. Piotrkowianin z kolei prócz wygranej z Głogowem to punktowali z ekipami z dołu tabeli i z solidnym Górnikiem bez Jędraszczyka przegrana trzema trafieniami to będzie najniższy wymiar kary.

SpotkanieTypKursBukmacher
Piotrkowianin vs Zabrze2 (-2.5)1.77STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Piotrkowianin vs Górnik Zabrze typ i analiza 17.02.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj