Chyba przez rozpoczęciem sezon nikt się nie spodziewał, że o awans do półfinału Plusligi będą walczyć zespoły Warty Zawiercie z Czarnymi Radom. Oba te zespoły to rewelacje tego sezonu, ale trzeba przyznać, że są to zespoły przede wszystkim solidne na własnej hali.

Warta Zawiercie – Czarni Radom Darmowy typ i analiza

Warta Zawiecie – Czarni Radom Darmowy typ i analiza

Trzeba podkreśli, że są to drużyny prezentujący podobny poziom i potencjał. Jednak nie można odebrać tego, że Zawiercie grając u siebie jest bardzo mocnym i solidnym zespołem. Najlepszy tego dowód jest fakt, że wygrali dziewięć z ostatnich dziesięciu pojedynków. Pokonując w ty czasie takie drużyny jak Skrę, Trefl czy ONICO!!

I to trzeba podkreślić, że jest największy atut przemawiając za gospodarzami. Trzeba zobaczyć z drugiej perspektywy. A mianowicie wyniki zespołu Radomia na wyjazdach. Na przestrzeni dziesięciu ostatnich potyczek zanotowali zaledwie trzy wygrane. Owszem przegrane mecze swoją drogą, a styl to jest drugi. W pojedynkach poza własną halą Czarni wyglądają na nieco zagubionych, gdzie gra niezbyt dobrze im idzie.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Bowiem jak zobaczymy już na personalia to trzeba podkreślić, że wyglądają porównywalnie. Chociaż nie można zapominać, że obie te drużyny grały ze sobą w trym sezonie już trzy razy, ale dwukrotnie okazywała się lepsza ekipa z Radomia.

Bardziej przekonującą drużyną są gospodarze. Warta potrafi grać na wysokim poziomie na własnej hali. I jeżeli ten zespół zaprezentuje się na swoim poziomie to powinien wygrać ten mecz.

Spotkanie Warta Zawiercie – Czarni Radom można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Warta Zawiercie – Czarni Radom11.60STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów