Plusliga Warta Zawiecie – Czarni Radom – 27 marca (środa)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Chyba przez rozpoczęciem sezon nikt się nie spodziewał, że o awans do półfinału Plusligi będą walczyć zespoły Warty Zawiercie z Czarnymi Radom. Oba te zespoły to rewelacje tego sezonu, ale trzeba przyznać, że są to zespoły przede wszystkim solidne na własnej hali.

Warta Zawiercie – Czarni Radom Darmowy typ i analiza

Warta Zawiecie – Czarni Radom Darmowy typ i analiza

Trzeba podkreśli, że są to drużyny prezentujący podobny poziom i potencjał. Jednak nie można odebrać tego, że Zawiercie grając u siebie jest bardzo mocnym i solidnym zespołem. Najlepszy tego dowód jest fakt, że wygrali dziewięć z ostatnich dziesięciu pojedynków. Pokonując w ty czasie takie drużyny jak Skrę, Trefl czy ONICO!!

I to trzeba podkreślić, że jest największy atut przemawiając za gospodarzami. Trzeba zobaczyć z drugiej perspektywy. A mianowicie wyniki zespołu Radomia na wyjazdach. Na przestrzeni dziesięciu ostatnich potyczek zanotowali zaledwie trzy wygrane. Owszem przegrane mecze swoją drogą, a styl to jest drugi. W pojedynkach poza własną halą Czarni wyglądają na nieco zagubionych, gdzie gra niezbyt dobrze im idzie.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Bowiem jak zobaczymy już na personalia to trzeba podkreślić, że wyglądają porównywalnie. Chociaż nie można zapominać, że obie te drużyny grały ze sobą w trym sezonie już trzy razy, ale dwukrotnie okazywała się lepsza ekipa z Radomia.

Bardziej przekonującą drużyną są gospodarze. Warta potrafi grać na wysokim poziomie na własnej hali. I jeżeli ten zespół zaprezentuje się na swoim poziomie to powinien wygrać ten mecz.

Spotkanie Warta Zawiercie – Czarni Radom można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Warta Zawiercie – Czarni Radom11.60STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

W piątek zaczynamy spotkania ćwierćfinałowe w mistrzostwach świata w Ligę Legend. Format niezmieniony od lat, a więc gramy w...

Typy na dzisiaj