Pogoń Szczecin vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piętnastej kolejce PGNiG Superligi popularni Portowcy podejmą we własnej hali zawsze groźny MMTS Kwidzyn. Spotkanie zapowiada się niezwykle wyrównanie, a gospodarze muszą zacząć szukać punktów, bo obecnie okupują ostatnie miejsce w lidze.

Pogoń Szczecin vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 12.02.2022r. - sobota.
Pogoń Szczecin vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

W Szczecinie rozegrali tragiczną pierwszą rundę, w której z możliwych 39 punktów zdobyli tylko 7 i w pełni zasłużenie są na ostatnim miejscu w tabeli, ale teraz może być tylko lepiej szczególnie, że już dwumecz z Mistrzem Polski 'odbębniony’, a i forma Portowców rośnie, bo ostatnio w PP postraszyli MKS Kalisz przegrywając dopiero po karnych. Najważniejsze jest jednak to, że grają już praktycznie w najmocniejszym składzie.

Kwidzyn jak to Kwidzyn pod wodzą trenera Makuszewskiego zawsze groźny szczególnie w defensywie, o której mogą śmiało powiedzieć, że jest to piąta obrona ligi. Dziś właśnie to będzie ich największym atutem, bo w ataku trochę osłabień jest i nie wystąpią Ossowski i Orzechowski, a więc rozegranie dość mocno ucierpi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Bez tych dwóch zawodników MMTS nie będzie jakoś przyspieszać gry, ale i sama Pogoń Szczecin nie forsuje jakiś szybkich ataków, a więc spodziewać się tu trzeba meczu walki i bardzo twardej obrony, oraz raczej niewielu bramek choć to już też zależne od postawy bramkarzy, a tu naprawdę dobrą formę złapał Starcević i ogólnie rosnąca forma gospodarzy oraz Gierak, Krupa i Zaremba w składzie sugerują, że tutaj dałbym 70/30 w stronę zespołu ze Szczecina.

SpotkanieTypKursBukmacher
Szczecin – Kwidzyn12.35LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Pogoń Szczecin vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 12.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj