Polska vs Arabia Saudyjska typ i analiza 16.01.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W poniedziałek Biało-Czerwoni rozegrają ostatnie spotkanie w fazie grupowej i niestety będzie to pojedynek o awans do dalszej fazy turnieju, w której nasza grupa połączy się z grupą A. Niestety również już na pewno w przypadku awansu do następnej fazy przystąpimy z zerowym dorobkiem punktowym.

Polska vs Arabia Saudyjska typ i analiza 16.01.2023r. - poniedziałek.
Polska vs Arabia Saudyjska typ i analiza 16.01.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Polska vs Arabia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 35.00 – 22.00 (Fortuna),
  • 1.01 – 32.00 – 20.00 (STS),
  • 1.01 – 40.00 – 22.00 (Betclic).

Polacy w ostatniej kolejce doznali bolesnej porażki z reprezentacją Słowenii 23:32, która obnażyła wszystkie nasze ofensywne słabości i świetnie pokryli Szymona Sićkę, a bez niego nasza gra w ataku kompletnie się posypała. Duży minus również dla Patryka Rombla, który przez bardzo długi czas nie reagował zmianami.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Arabia podobnie do nas przegrała pierwsze dwa spotkania, ale pod względem bramkowym wyglądają dużo gorze, bo maja +/- aż -32, przy naszych -11 i w spotkaniu z Polską muszą wygrać, ale trzeba przyznać szczerze nie wyglądają na tym turnieju zbyt dobrze szczególnie w obronie i ich szanse są minimalne.

Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż łatwa wygrana Polaków, ale byłbym również w ciężkim szoku gdyby Patryk Rombel trzymał bardzo długo na parkiecie naszą podstawową siódemkę szczególnie Szymona Sićkę i Michała Daszka. Mam nadzieję, że ta młoda druga linia Pietrasik – Jędraszczyk – Działakiewicz dostanie sporo minut na ogranie się i odciążą swoich bardziej doświadczonych kolegów i w takim wypadku znów warto zainwestować w under bramek Michała Daszka.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska vs ArabiaDaszek under 3.51.90STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Arabia Saudyjska typ i analiza 16.01.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj