Polska vs Czarnogóra typ i analiza spotkania 13.12.2021r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w poniedziałek reprezentacja Polski zakończy swój udział w mistrzostwach świata w piłce ręcznej rozgrywanych w Hiszpanii i choć zadanie minimum, czyli awans do drugiej rundy zostało wykonane to osobiście miałem apetyt na więcej i wydaje mi się, że brak szans walki o ćwierćfinał to duża wina selekcjonera.

Polska vs Czarnogóra typ i analiza spotkania 13.12.2021r. - poniedziałek.
Polska vs Czarnogóra typ i analiza spotkania 13.12.2021r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Polska vs Czarnogóra.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.22 – 8.00 – 2.00 (Fortuna),
  • 2.25 – 8.00 – 2.00 (STS),
  • 2.25 – 8.40 – 1.98 (Betclic).

Według mnie Senstad nie odrobił lekcji i zbyt mocno w tym turnieju stawiał na nazwiska, a nie na zawodniczki w formie. Tak naprawdę Roszak pierwszą większą szansę na grę dostała z Kamerunem i pokazała, że to ona powinna być pierwszym wyborem na środek rozegrania, które właśnie z Serbią i Rosją najbardziej szwankowało.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Najbardziej boli fakt, że przy ciut lepszej grze Polek oba te spotkania byłby do wygrania, co sprawiałoby, że dzisiejszy mecz byłby meczem o ewentualny awans do ćwierćfinału nawet pomimo porażki z Francją. Jednak dziewczyny i tak mówią, że chcą te spotkanie wygrać i zagrają w 100% zaangażowane by ostatecznie zająć może i nawet czwarte miejsce w grupie.

Według mnie kursy na Polskę są mocno przesadzone, bo odmłodzona reprezentacja Czarnogóry na tym turnieju gra słabiej od naszych dziewczyn. Właściwie zagrały dwie dobre połowy jedną z Serbią i jedną z Francją, gdzie brylowała Radicević, a więc ta jedna z niewielu doświadczonych reprezentantek. Podobnie jak my mają spory problem z rozegraniem, tylko my go w przekroju turnieju częściowo wyeliminowaliśmy, więc to sprawia, że dzisiejsze szanse oceniam na 70-30 na korzyść Polek.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska – Czarnogóra12.25Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Czarnogóra typ i analiza spotkania 13.12.2021r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj