Polska vs Czarnogóra typ i analiza spotkania 13.12.2021r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w poniedziałek reprezentacja Polski zakończy swój udział w mistrzostwach świata w piłce ręcznej rozgrywanych w Hiszpanii i choć zadanie minimum, czyli awans do drugiej rundy zostało wykonane to osobiście miałem apetyt na więcej i wydaje mi się, że brak szans walki o ćwierćfinał to duża wina selekcjonera.

Polska vs Czarnogóra typ i analiza spotkania 13.12.2021r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Polska vs Czarnogóra.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.22 – 8.00 – 2.00 (Fortuna),
  • 2.25 – 8.00 – 2.00 (STS),
  • 2.25 – 8.40 – 1.98 (Betclic).

Według mnie Senstad nie odrobił lekcji i zbyt mocno w tym turnieju stawiał na nazwiska, a nie na zawodniczki w formie. Tak naprawdę Roszak pierwszą większą szansę na grę dostała z Kamerunem i pokazała, że to ona powinna być pierwszym wyborem na środek rozegrania, które właśnie z Serbią i Rosją najbardziej szwankowało.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Najbardziej boli fakt, że przy ciut lepszej grze Polek oba te spotkania byłby do wygrania, co sprawiałoby, że dzisiejszy mecz byłby meczem o ewentualny awans do ćwierćfinału nawet pomimo porażki z Francją. Jednak dziewczyny i tak mówią, że chcą te spotkanie wygrać i zagrają w 100% zaangażowane by ostatecznie zająć może i nawet czwarte miejsce w grupie.

Według mnie kursy na Polskę są mocno przesadzone, bo odmłodzona reprezentacja Czarnogóry na tym turnieju gra słabiej od naszych dziewczyn. Właściwie zagrały dwie dobre połowy jedną z Serbią i jedną z Francją, gdzie brylowała Radicević, a więc ta jedna z niewielu doświadczonych reprezentantek. Podobnie jak my mają spory problem z rozegraniem, tylko my go w przekroju turnieju częściowo wyeliminowaliśmy, więc to sprawia, że dzisiejsze szanse oceniam na 70-30 na korzyść Polek.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska – Czarnogóra12.25Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Polska vs Czarnogóra typ i analiza spotkania 13.12.2021r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj