Polska vs Francja typ i analiza 08.03.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę wznowimy kwalifikacje mistrzostw Europy i w bój ruszy m.in nasza reprezentacja, która w Ergo Arenie w Gdańsku podejmie aktualnych wicemistrzów świata z tero roku Francję i wygrany tego spotkania zrobi milowy krok do zapewnienia sobie awansu, ale porażka mocno sprawy drugiej kadrze nie skomplikuje.

Polska vs Francja typ i analiza 08.03.2023r. - środa.
Polska vs Francja typ i analiza 08.03.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Polska vs Francja.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.20 – 12.00 – 1.23 (Fortuna),
  • 5.60 – 11.00 – 1.25 (STS),
  • 5.40 – 12.00 – 1.24 (Betclic).

Reprezentacja Polski podejdzie do tego spotkania trochę osłabiona, bo występy w kadrze zakończyli Tomasz Gębala oraz Przemysław Krajewski zaś kontuzjowani są Michał Olejniczak, Michał Daszek i Ariel Pietrasik, więc można powiedzieć, że zabraknie czterech podstawowych zawodników kadry oraz ważnego zmiennika Szymona Sićki szczególnie w drugiej części turnieju na mistrzostwach świata.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Francja z kolei, która na tamtym turnieju wywalczyła srebrny medal do Polski przyjedzie w… jeszcze mocniejszym składzie, bo do kadry wracają kontuzjowani Descat, Mahe, Minne i N’Guessan. Myślę, że z nimi w składzie Duńczycy mieliby dużo większy problem z obroną tytułu.

Obie reprezentacje spotkały się na ostatnim turnieju i Polska jako gospodarz również grała u siebie i trzeba przyznać, że zostawili kawał serducha na parkiecie ostatecznie przegrywając 24:26. Jednak to będzie zupełnie inne spotkanie, bo szczególnie my będziemy musieli wprowadzać debiutantów jak Paterek czy Jastrzębski, z kolei Francja przyjeżdża tu w okrutnie silnim składzie silniejszym nawet niż ten wicemistrzowski dlatego uważam, że dadzą nam srogą lekcję i wygrają minimum sześcioma trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska vs Francja2 (-5.5)2.45STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Francja typ i analiza 08.03.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj