Polska vs Hiszpania typ i analiza 25.01.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Pożegnanie Polaków z imprezą mistrzowską i występ należy ocenić jako słodko-gorzki, bo były fajne momenty jak i te, które rozczarowywały kibiców. Jednak na pewno trzeba wybaczyć, bo reprezentacja Polski nie miała łatwo na tym turnieju.

Polska vs Hiszpania typ i analiza 25.01.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Polska vs Hiszpania.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 11.00 – 15.00 – 1.10 (Fortuna),
  • 12.00 – 18.00 – 1.10 (STS),
  • 11.00 – 20.00 – 1.08 (Betclic).

Jak widać bukmacherzy nie dają nam większych szans i ciężko się z nimi nie zgodzić, bo turniej pokazał, że dysponujemy mocną pierwszą siódemką i prawie kompletnym brakiem zmienników dla nich. Do tego kilka niezrozumiałych decyzji Rombla jak trzymanie Jędraszczyka prawie cały turniej na ławce.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Hiszpanie też mieli w turnieju swoje wzloty i upadki. Byli bardzo blisko porażki z Rosją, która teraz bardzo mocno skomplikowałaby sprawę awansu obrońców tytułu. Do tego ostatnie spotkanie z Norwegią lekko mówiąc na kolana nie rzuciło i widać u nich braki szczególnie w drugiej linii.

Jednak dziś my już możemy troszeczkę potestować zmienników, którzy przez większość turnieju grzali ławę, zaś Hiszpanie nie będą chcieli doprowadzić do nerwowej końcówki, bo wygrana dziś = awans do półfinału bez względu na wynik spotkania Norwegia – Szwecja. W dodatku dziś możliwe, że zagramy bez Sićki co sprawia, że druga linia będzie bardzo słaba i według mnie Hiszpania się po nas przejedzie wygrywając minimum 10cioma bramkami na 65% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska – Hiszpania2 (-9.5)3.20Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Hiszpania typ i analiza 25.01.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj