Polska vs Holandia typ i analiza 30.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć spotkania kończącego 4Nations Cup, w którym zagrają drużyny Polski i Holandii, a stawką najprawdopodobniej będzie wygranie całego turnieju towarzyskiego. Wiadomo, że to cel drugorzędny, bo zarówno dla jednych i drugich najważniejsze są przygotowania do zbliżających się mistrzostw Europy.

Polska vs Holandia typ i analiza 30.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Polska vs Holandia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.65 – 8.75 – 2.64 (Fortuna),
  • 1.65 – 9.00 – 2.70 (STS),
  • 1.52 – 8.80 – 3.00 (Betclic).

Dziś najprawdopodobniej sporo minut dostaną ci, którzy nie są jeszcze pewni wyjazdu na zbliżający się turniej i już wczoraj niektórzy m.in Przybylski dostali od Rombla wolne. Oczywiście fajnie jest wygrywać, ale jak napisałem wcześniej selekcja jest tu dużo ważniejsza niż końcowy wynik.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Holendrzy mają trochę inne podejście, bo u nich skład jest praktycznie zamknięty i oni już się zgrywają przed turniejem, a to z tego względu, że wybór zawodników w tym kraju jest sporo mniejszy, co nie oznacza, że ta szesnastka jest słabsza od nas, bo przecież w ostatnich trzech spotkaniach trzykrotnie z nami wygrywali.

Wydaje mi się, że dziś utrzymają tę passę i będzie to ich czwarte z rzędu zwycięstwo nad nami z kilku powodów. Po pierwsze nasi zawodnicy, którzy walczą tu o wyjazd wcale nie pokazują się jakoś wybitnie, a do tego dziś nie zagra Jędraszczyk, a więc największy wygrany tego turnieju, bo do tej pory pokazywał się świetnie. Bez niego na środku mamy sporą lukę, a i tempo gry mocno spadnie. Do tego naprzeciwko świetny Steins, który nie powinien mieć żadnych problemów z mijaniem naszych wysokich obrońców. Choć kursy sugerują, że my jesteśmy faworytami dałbym tu 70-30 na korzyść Oranje.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska – Holandia23.10LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Polska vs Holandia typ i analiza 30.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj