Polska vs Holandia typ i analiza 30.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć spotkania kończącego 4Nations Cup, w którym zagrają drużyny Polski i Holandii, a stawką najprawdopodobniej będzie wygranie całego turnieju towarzyskiego. Wiadomo, że to cel drugorzędny, bo zarówno dla jednych i drugich najważniejsze są przygotowania do zbliżających się mistrzostw Europy.

Polska vs Holandia typ i analiza 30.12.2021r. - czwartek.
Polska vs Holandia typ i analiza 30.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Polska vs Holandia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.65 – 8.75 – 2.64 (Fortuna),
  • 1.65 – 9.00 – 2.70 (STS),
  • 1.52 – 8.80 – 3.00 (Betclic).

Dziś najprawdopodobniej sporo minut dostaną ci, którzy nie są jeszcze pewni wyjazdu na zbliżający się turniej i już wczoraj niektórzy m.in Przybylski dostali od Rombla wolne. Oczywiście fajnie jest wygrywać, ale jak napisałem wcześniej selekcja jest tu dużo ważniejsza niż końcowy wynik.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Holendrzy mają trochę inne podejście, bo u nich skład jest praktycznie zamknięty i oni już się zgrywają przed turniejem, a to z tego względu, że wybór zawodników w tym kraju jest sporo mniejszy, co nie oznacza, że ta szesnastka jest słabsza od nas, bo przecież w ostatnich trzech spotkaniach trzykrotnie z nami wygrywali.

Wydaje mi się, że dziś utrzymają tę passę i będzie to ich czwarte z rzędu zwycięstwo nad nami z kilku powodów. Po pierwsze nasi zawodnicy, którzy walczą tu o wyjazd wcale nie pokazują się jakoś wybitnie, a do tego dziś nie zagra Jędraszczyk, a więc największy wygrany tego turnieju, bo do tej pory pokazywał się świetnie. Bez niego na środku mamy sporą lukę, a i tempo gry mocno spadnie. Do tego naprzeciwko świetny Steins, który nie powinien mieć żadnych problemów z mijaniem naszych wysokich obrońców. Choć kursy sugerują, że my jesteśmy faworytami dałbym tu 70-30 na korzyść Oranje.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska – Holandia23.10LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Holandia typ i analiza 30.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj