Polska vs Japonia typ i analiza 29.12.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć również spotkania reprezentacji Polski, która zmierzy się z Japończykami i presja będzie na pewno na Polakach, którzy są organizatorami turnieju i nawet jak on jest towarzyski to jednak wypadałoby wygrać przynajmniej te dwa spotkania.

Polska vs Japonia typ i analiza 29.12.2021r. - środa.
Polska vs Japonia typ i analiza 29.12.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania Polska vs Japonia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.45 – 8.80 – 3.40 (Fortuna),
  • 1.47 – 9.50 – 3.30 (STS),
  • 1.46 – 9.40 – 3.25 (Betclic).

W pierwszym spotkaniu przeciwko Tunezji Patryk Rombel urządził bardzo dużą rotację w składzie, ale zdecydowanie najbardziej wyróżniającą się postacią był debiutant Piotr Jędraszczyk, który już do połowy zanotował 4 bramki, 4 asysty, wywalczony karny i przechwyt piłki w kontrze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Innni debiutanci byli dość niewidoczni i zarówno Czapliński jak i Pietrasik wypadli raczej blado. Turniej dość męczący, bo trzy mecze w trzy dni, więc dzisiaj więcej minut powinni dostać Ci starsi stażem jak Syprzak, Moryto czy Krajewski. Zaś w bramce będzie zapewne znów po trzydzieści minut.

Japończycy z kolei przygotowują się do mistrzostw Azji, które rozpoczną się praktycznie w tym samym czasie co Mistrzostwa Europy i patrząc na rozkład turnieju mają realne szanse na walkę o medale. Wygrali z Holendrami, którzy jednak tych najlepszych ze Steinsem na czele wczoraj oszczędzali. Dziś przez Polską defensywę będzie im przejść szalenie ciężko i jak nie zgubimy znów około 20 piłek to na 80% wygramy te spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska – Japonia11.70Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Japonia typ i analiza 29.12.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj