Polska vs Japonia typ i analiza 29.12.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć również spotkania reprezentacji Polski, która zmierzy się z Japończykami i presja będzie na pewno na Polakach, którzy są organizatorami turnieju i nawet jak on jest towarzyski to jednak wypadałoby wygrać przynajmniej te dwa spotkania.

Polska vs Japonia typ i analiza 29.12.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania Polska vs Japonia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.45 – 8.80 – 3.40 (Fortuna),
  • 1.47 – 9.50 – 3.30 (STS),
  • 1.46 – 9.40 – 3.25 (Betclic).

W pierwszym spotkaniu przeciwko Tunezji Patryk Rombel urządził bardzo dużą rotację w składzie, ale zdecydowanie najbardziej wyróżniającą się postacią był debiutant Piotr Jędraszczyk, który już do połowy zanotował 4 bramki, 4 asysty, wywalczony karny i przechwyt piłki w kontrze.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Innni debiutanci byli dość niewidoczni i zarówno Czapliński jak i Pietrasik wypadli raczej blado. Turniej dość męczący, bo trzy mecze w trzy dni, więc dzisiaj więcej minut powinni dostać Ci starsi stażem jak Syprzak, Moryto czy Krajewski. Zaś w bramce będzie zapewne znów po trzydzieści minut.

Japończycy z kolei przygotowują się do mistrzostw Azji, które rozpoczną się praktycznie w tym samym czasie co Mistrzostwa Europy i patrząc na rozkład turnieju mają realne szanse na walkę o medale. Wygrali z Holendrami, którzy jednak tych najlepszych ze Steinsem na czele wczoraj oszczędzali. Dziś przez Polską defensywę będzie im przejść szalenie ciężko i jak nie zgubimy znów około 20 piłek to na 80% wygramy te spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska – Japonia11.70Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Polska vs Japonia typ i analiza 29.12.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj