Polska vs Norwegia typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Plan minimum przez Biało-Czerwonych osiągnięty i teraz powinni już się tylko cieszyć grą i zdobywać dodatkowe doświadczenie, bo niewiele więcej można gdy gra się przeciwko rywalom, sędziom jak i wynikom testów. Jednak nie ma co płakać trzeba cieszyć się z postawy Polski na tym turnieju.

Polska vs Norwegia typ i analiza 20.01.2022r. - czwartek.
Polska vs Norwegia typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Polska vs Norwegia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.70 – 11.50 – 1.23 (Fortuna),
  • 5.80 – 10.25 – 1.25 (STS),
  • 6.40 – 14.00 – 1.18 (Betclic).

Ciężko przewidzieć jakim składem wyjdziemy, bo Polacy sami się dowiadują na kilka godzin przed meczem jakim składem zagrają, a badania przeprowadzane są jak nie w ciemnej piwnicy, to w starej budce z lodami. Taki obrazek tych mistrzostw, ale ambicji nam nie brakuje, gdzie jeszcze nie ma zgrania/umiejętności.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Norwegia z kolei bez problemów z wirusem do tego stopnia, że bardziej meczu z nami boi się… jeść śniadanie razem z polskimi reprezentantami. Według mnie mają jednak większe zmartwienia jak np. zero punktów po pierwszej rundzie, ale patrząc na zestawienie grupy drugiej to według mnie oni i Hiszpanie są faworytami by wyjść dalej.

Mimo wszystko Norwegia to naprawdę dobra reprezentacja, a Sander Sagosen to tykająca bomba i choć pierwsza faza grupowa mu nie wyszła to mimo wszystko jest niezwykle groźny, a w asyście kolegów takich jak Tonnesen, Reinkind, Barthold, Gullerud, Gulliksen czy Bjornsen robi się ekipa, która zawsze będzie liczyć się w walce o medale. Do tego Skandynawowie doskonale grają 1v1, a my z Niemcami polegliśmy na tym gruncie, a oni są w tym elemencie gorsi od Norwegów. Myślę, że to nie będzie łatwe spotkanie dla nas i Norwegowie rzucą nam minimum 32 bramki na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska – NorwegiaNorwegia over 31.52.57Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Norwegia typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj