Typy bukmacherskie Typy na dziś Polska vs Norwegia typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Polska vs Norwegia typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

0
124

Plan minimum przez Biało-Czerwonych osiągnięty i teraz powinni już się tylko cieszyć grą i zdobywać dodatkowe doświadczenie, bo niewiele więcej można gdy gra się przeciwko rywalom, sędziom jak i wynikom testów. Jednak nie ma co płakać trzeba cieszyć się z postawy Polski na tym turnieju.

Polska vs Norwegia typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Polska vs Norwegia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.70 – 11.50 – 1.23 (Fortuna),
  • 5.80 – 10.25 – 1.25 (STS),
  • 6.40 – 14.00 – 1.18 (Betclic).

Ciężko przewidzieć jakim składem wyjdziemy, bo Polacy sami się dowiadują na kilka godzin przed meczem jakim składem zagrają, a badania przeprowadzane są jak nie w ciemnej piwnicy, to w starej budce z lodami. Taki obrazek tych mistrzostw, ale ambicji nam nie brakuje, gdzie jeszcze nie ma zgrania/umiejętności.

Norwegia z kolei bez problemów z wirusem do tego stopnia, że bardziej meczu z nami boi się… jeść śniadanie razem z polskimi reprezentantami. Według mnie mają jednak większe zmartwienia jak np. zero punktów po pierwszej rundzie, ale patrząc na zestawienie grupy drugiej to według mnie oni i Hiszpanie są faworytami by wyjść dalej.

Mimo wszystko Norwegia to naprawdę dobra reprezentacja, a Sander Sagosen to tykająca bomba i choć pierwsza faza grupowa mu nie wyszła to mimo wszystko jest niezwykle groźny, a w asyście kolegów takich jak Tonnesen, Reinkind, Barthold, Gullerud, Gulliksen czy Bjornsen robi się ekipa, która zawsze będzie liczyć się w walce o medale. Do tego Skandynawowie doskonale grają 1v1, a my z Niemcami polegliśmy na tym gruncie, a oni są w tym elemencie gorsi od Norwegów. Myślę, że to nie będzie łatwe spotkanie dla nas i Norwegowie rzucą nam minimum 32 bramki na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska – NorwegiaNorwegia over 31.52.57Fortuna

5 / 5. Ocen: 1