Polska vs Słowenia typ i analiza 14.01.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę rozpoczniemy drugą rundę pierwszej fazy Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn i dla nas oczywiście najważniejsze będzie starcie Biało-Czerwonych, którzy tym razem zmierzą się z reprezentacją Słowenii i zarówno dla jednych jak i drugich będzie to bardzo ważny bój o dwa punkty, które najprawdopodobniej zabiorą z sobą do drugiej rundy mistrzostw.

Polska vs Słowenia typ i analiza 14.01.2023r. - sobota.
Polska vs Słowenia typ i analiza 14.01.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Polska vs Słowenia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.80 – 9.20 – 2.50 (Fortuna),
  • 1.80 – 8.50 – 2.55 (STS),
  • 1.78 – 9.00 – 2.50 (Betclic).

Słowenia w pierwszym spotkaniu miała bardzo łatwe zadanie, bo Arabia Saudyjska jest zdecydowanym outsiderem grupy, ale rozmiary wygranej na pewno imponujące, bo to było aż 33:19 przy dużej rotacji zawodników, a więc nie będzie mowy o zmęczeniu choć mieli dzień mniej na odpoczynek.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

My z kolei do tego spotkania podchodzimy trochę z nożem na gardle, bo zero punktów po dwóch kolejkach oznaczałoby minimalne szanse na walkę o ćwierćfinał. Jednak są również pozytywy, bo przeciwko mistrzom olimpijskim zagraliśmy naprawdę dobre zawody i gdyby nie zabrakło lewej ręki na rozegraniu to może pokusilibyśmy się nawet o punkty w tym spotkaniu.

Niestety to będzie duży mankament naszej reprezentacji na tym turnieju i nawet przy fatalnym występie Daszka, który oddał 3 rzuty i nie zdobył bramki Patryk Rombel nawet na chwilę nie wpuścił Szymona Działakiewicza, któremu ewidentnie nie ufa, ale będzie musial w tym spotkaniu dać mu przynajmniej kilka minut, bo Michał od dłuższego czasu nawet w klubie mocno obniżył loty i jego gra jest bardzo przewidywalna dla przeciwników, którzy dawno znaleźli receptę na grę 1v1 zawodnika z Płocka. Wedlug mnie wystawienie linii 3.5 na niego, gdzie w pierwszym meczu oddał 3 rzuty to spore value na under.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska vs SloweniaM.Daszek under 3.51.75STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Słowenia typ i analiza 14.01.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj