Polska vs Tunezja typ i analiza 28.12.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę rozpoczniemy cykliczny turniej 4 Nations Cup, który od ładnych paru lat rozgrywany jest w polskich halach i jest takim 'zwiastunem’ dużego styczniowego turnieju i tym razem będzie on przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej 2023 w halach Szwecji i Polski.

Polska vs Tunezja typ i analiza 28.12.2022r. - środa.
Polska vs Tunezja typ i analiza 28.12.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Polska vs Tunezja.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.27 – 11.00 – 4.80 (Fortuna),
  • 1.27 – 10.50 – 4.80 (STS),
  • 1.26 – 10.00 – 4.70 (Betclic).

Oczywiście dla obu ekip będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed Mistrzostwami Świata i dla tunezyjczyków przyjazd do Polski jest już trochę tradycją, bo w tamtym roku wygrali 4 Nations Cup i turniej ten będzie dobrą okazją dla Patricka Cazala w ostatecznej selekcji składu, który trzynastego stycznia zagra swój pierwszy mecz w Szwedzkim Malmo.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Patryk Rombel jeszcze również nie dokonał ostatecznej selekcji i około 4 zawodników będzie bardzo mocno rozczarowanych decyzją selekcjonera, ale na pewno wszyscy, którzy nie mają jeszcze zagwarantowanego udziału w nadchodzącym turnieju dostaną swoje szanse w Tauron Arenie w Krakowie jak nie w tym spotkaniu to w meczu z Brazylią lub Koreą Południową.

Polacy mają dość mocny skład tylko sprawę skomplikowała kontuzja Kamila Syprzaka i zapewne również w tym turnieju nie zobaczymy Szymona Sićki przez niedawny uraz, a to dość mocno komplikuje sprawę szczególnie w ofensywie. Z kolei Cazal choć trenerem jest już od 11 lat to w roli selekcjonera jest kompletnie nowy, więc zapewne w Tunezji zobaczymy trochę nowości, ale ważniejsze jest, że Bannour, Boughanmi i Toumi są zdrowi co sprawi, że Tunezyjczycy będą dużo groźniejsi niż przed rokiem i według mnie już w tym turnieju pokażą pazur i czeka nas bardzo ciężkie spotkanie, którego goście nie przegrają więcej niż trzema trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska vs Tunezja2 (+3.5)1.95Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Tunezja typ i analiza 28.12.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj