Polska vs Włochy typ i analiza 13.10.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek do boju ruszają również Biało-Czerwoni i w losowaniu raczej mieliśmy szczęście, bo w grupie 8 prócz silnych Francuzów zwierzymy się z Włochami oraz Łotwą i bezpośredni awans dostaną dwie pierwsze ekipy, więc ciężko sobie wyobrazić brak Polaków w dwójce.

Polska vs Włochy typ i analiza 13.10.2022r. - czwartek.
Polska – Włochy typ i analiza 13.10.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Polska vs Włochy.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.04 – 27.00 – 14.00 (Fortuna),
  • 1.06 – 21.00 – 12.50 (STS),
  • 1.04 – 24.00 – 14.00 (Betclic).

Polacy do tych eliminacji podejdą składem, który prawdopodobnie wystąpi w przyszłorocznych mistrzostwach świata, których będziemy współgospodarzami razem ze Szwecją i według mnie kadra, w której zagrają Sićko, Syprzak, Olejniczak, Kornecki, Morawski, Daszek, Moryto czy Jędraszczyk oraz po na turniej dołączy Tomek Gębala może naprawdę zamieszać w dużym turnieju.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Włosi choć powinni być tylko dla nas przekąską na pewno nie powinni być ekipą, którą można zlekceważyć, bo reprezentacja choć jest wciąż kopciuszkiem na salonach europejskich to jednak ma kilka ciekawych nazwisk jak Ebnera grającego w Hannoverze, czy D’Antinio z Valladolid, lub występujących na co dzień we francuskim LNH Oppedisano, Parisn czy Mengona. Na pewno kadra ta stale podnosi swoje umiejętności.

Myślę jednak, że nasza reprezentacja jest już dużo bardziej doświadczona i takie wpadki jak z Kosowem i Izraelem poszły w zapomnienie do tego w ostatnim czasie w naprawdę wielkiej formie znajduje się trójka Syprzak, Sićko i Moryto, a to już jest wystarczający materiał by po prostu po Włochach się przejechać. Według mnie Włosi nie są bez szans w walce o trzecie miejsce, ale z nami i Francją będą odstawać bardzo wyraźnie i te spotkanie przegrają minimum dziewięcioma trafieniami na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Polska vs Włochy1 (-8.5)2.45STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Polska vs Włochy typ i analiza 13.10.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj