Przed nami kolejny dzień z zmaganiami w Lidze Narodów. Jedno z niedzielnych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Polską z Włochami. Niewątpliwie zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym emocji można być pewnym, że nie zabraknie.

Liga Narodów: Typy bukmacherskie na mecz Polska – Włochy

Liga Narodów: Typy bukmacherskie na mecz Polska – Włochy

Trzeba na samym wstępie dodać, że styl gry Włochów dla nas odpowiada. Bowiem to właśnie przyjezdni będą dyktować tempo tego meczu. Dłużej utrzymywać się piłce, wymieniać podania między sobą. Natomiast podopieczni Brzęczka cofną się do defensywy i będą szukać swoich szans z kontry. I nie od dzisiaj wiadomo, że nasza kadra tak najlepiej wygląda. W dodatku may bardzo solidnych piłkarzy w tym elemencie, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zobaczymy Grosickiego, Jóźwiaka, Klicha oraz na szpicy Lewego.

Z drugiej strony nasza kadra do tego meczu nasza kadra przystąpi w bardzo dobrych nastrojach po tym, jak w ostatnim meczu wygrali niezywkle wysoko z Finami. Gra naszego zespołu mogła podobać się w każdym elemencie. I teraz na pewno będą chcieli potwierdzić swoją dobrą dyspozycję. Na pewno będziemy szukać szans również ze stałych fragmentów gry.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Betfan zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Włosi natomiast na przestrzeni ostatnich dwóch last zagrali bardzo dobrze. Prezentowali wysoką jakość w grze, Może w dwóch wcześniejszych meczach nie radzili sobie za skutecznie, ponieważ strzelał po jednej bramce. Chociaż trzeba przyznać, że możliwości mają ogromne. Od pierwszej minuty z pewnością zagrają Verratti, Chiesa, Immobile oraz El Shaarawy.

A trzeba dodać, że defensywa naszego zespołu nie zawsze spisuje się zbyt dobrze Pomimo, że nie raz mamy dobrych zawodników to rywale strzelają nam bramki. Do tego trzeba dodać, że Włosi bardzo dobrze znają Szczęsnego, więc to powinni wykorzystać.

Reasumując, Włosi powinni ten pojedynek nieznaczne wygrać. Są trzeba powiedzieć lepszym zespołem, a przede wszystkim posiadają znacznie większy potencjał oraz możliwości. Jednak z drugiej strony dodać trzeba, że bramki podczas tej rywalizacji powinny paść z jednej, ale i drugiej strony.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Włochyover 2.5 bramki1.98STS

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów