Porównanie najlepszych bukmacherów LVBET NobleBet

Bonusy bukmacherskie

Bukmacher
Bukmacher
Legalne zakłady bukmacherskie online. Skuteczne systemy bukmacherskie, darmowe typy i analizy sportowe. Promocje za darmo i darmowe bonusy bez depozytów.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, to z pewnością wiesz, jak problematyczne dla nowicjusza może się okazać wyszukanie najlepszej oferty. Dzisiaj postanowiliśmy ułatwić Ci to zadanie przedstawiając krótkie porównanie dwóch najlepszych bukmacherów – LVBET oraz NobleBet.

Porównanie najlepszych bukmacherów LVBET NobleBet

Bonus na start

Z pewnością nie jest to najważniejsze kryterium, które powinieneś wziąć pod uwagę szukając najlepszej propozycji, jednak nie ukrywajmy, że możliwość zgarnięcia dodatkowych środków na grę to bardzo przekonujący argument. Jak więc wygląda oferta u naszych rywali?

LVBET postawił w swojej ofercie na różnorodność i wysokie stawki. Każdy nowy użytkownik może zgarnąć aż 3353zł, w tym 3000zł w formie bonusu od depozytu, 20zł na darmowy zakład oraz 333zł na zakład bez ryzyka.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oferta od NobleBet.pl prezentuje się zdecydowanie skromniej, choć również należy do ciekawszych propozycji na rynku polskich legalnych bukmacherów. Tutaj nowi gracze mogą liczyć na 2020zł bonusu, w tym 2000 zł od trzech pierwszych depozytów oraz 20 zł za aktywowanie aplikacji mobilnej.

Nie ma co ukrywać, w tym pojedynku bez dwóch zdań wygrywa LVBET.

Oferta

Wysoka konkurencja na rynku sprawiła, że w kwestii oferty większość bukmacherów stara się zaspokoić potrzeby swoich graczy. Tak jest i w przypadku LVBET i NobleBet. Obaj operatorzy skupiają się w szczególności na piłce nożnej, zapewniając dostęp do wszystkich liczących się lig europejskich oraz światowych, a także pozycji niszowych, takich jak m.in. pierwsza liga kobiet w Ugandzie. Dodatkowo każdy operator umożliwia typowanie wydarzeń związanych z tenisem, koszykówką, siatkówką czy hokejem na lodzie.

Różnice w ofercie zaczynają się bardziej ujawniać w przypadku sportów wirtualnych. Tutaj to NobleBet nieznacznie, ale jednak wysuwa się na prowadzenie. Możliwość typowania tradycyjnych rozgrywek została poszerzona o – wyścigi rydwanów.

Rozstrzygnięcie w tej kategorii nie jest jednoznaczne, wszystko zależy od tego, czy jesteś miłośnikiem sportów wirtualnych. My jednak skupimy się wyłącznie na tradycyjnym sporcie i tutaj obaj operatorzy wypadają bardzo dobrze.

Program lojalnościowy

Każdy gracz, który planuje na dłużej związać się z wybranym bukmacherem powinien zwrócić uwagę na możliwość dołączenia do programu lojalnościowego, a także sprawdzić, jakie korzyści osiągnie wybierając określonego buka.

LVBET.PL postawił na Program VIP, który bez dwóch zdań można takim nazwać. Gracze wykazujący się wysoką aktywnością, którzy, nie ukrywajmy, zostawiają dużo pieniędzy u operatora mogą liczyć na indywidualne zaproszenie, które da im takie przywileje jak:

  • wejściówki na wydarzenia sportowe,
  • dodatkowe promocje,
  • spotkania VIPów,
  • indywidualną opiekę,
  • priorytet dla wypłt.

Gentelmen’s Club od Noblebet w tym zestawieniu zostaje daleko w tyle. Tutaj również gracz musi oczekiwać na zaproszenie od operatora, jednak korzyści są znacznie mniejsze. Każdy dżentelmen może liczyć na:

  • dedykowane promocje,
  • zaproszenia na wydarzenia sportowe lub nagrody rzeczowe dla najbardziej aktywnych,
  • indywidualna opieka,
  • priorytet wypłat.

Całościowo musimy przyznać zwycięstwo LVBET, choć warto rozważyć założenie konta u obu operatorów, szczególnie gdy nie zależy Ci szczególnie mocno na tym by dołączyć do grona elity.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Porównanie najlepszych bukmacherów LVBET NobleBet Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj