Portland Trail Blazers vs Brooklyn Nets typ i analiza 11.01.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po serii niezwykle niefortunnych typów trzeba się przełamać w nocy, a jak w nocy to oczywiście NBA. Dziś mamy siedem spotkań, ale same zestawienie jest naprawdę ciekawe i praktycznie w każdym spotkaniu ciężko jest typować 1×2, ale ja i tak znalazłem jeden z ciekawszych betów na dziś.

Portland Trail Blazers vs Brooklyn Nets typ i analiza 11.01.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania PTB vs Nets.

Aktualne kursy bukmacherów:

W Portland powoli zaczną wracać gwiazdy, ale jeszcze chwilę trzeba będzie na to zaczekać, bo Lillard wróci dopiero po dłuższym wyjazdowym turnee PTB, zaś McCollum czeka na urodziny dziecka i do momentu narodzin dostał wolne. Pojawiają się za to nowe problemy, bo dłuższą przerwę zaliczy Nance, a i Powell wciągnięty do protokołu covidowego.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

W Nets również raczej więcej pozytywnych informacji, ale zaczniemy od tej jednej złej, a więc dziś prawdopodobnie nie zagra Aldridge. Jednak to jedyna negatywna rzecz w Nets, bo reszta w końcu wyczyszczona z protokołów covidowych, a oczywiście najważniejszą informacją jest drugie spotkanie w sezonie Irvinga.

Wielka trójka KD, Harden i Irving vs wielka trójka nieobecnych Lillard, McCollum i Powell. Nie rozumiem za bardzo czemu kursy na te spotkanie rosną po stronie Nets, bo zapowiada się tutaj na prawdziwy blow out i dlatego bez przedłużania i zbędnych ceregieli uważam, że dziś spokojnie pokryją handicap 14.5 na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
PTB vs Nets2 (-14.5)2.80Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Portland Trail Blazers vs Brooklyn Nets typ i analiza 11.01.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj