Portland Trail Blazers vs Huston Rockets typ i analiza 26.03.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Pośród spotkań o wysoką stawkę na koniec sezonu znajdą się również takie jak ten, w którym już tylko możliwa jest symboliczna zmiana miejsca oraz ewentualna walka o wyższe dalsze kontrakty w karierze. Oczywiście też już rozpoznawanie rynku na następny sezon, a więc nawet w szeregach swoich obecnych rywali.

Portland Trail Blazers vs Huston Rockets typ i analiza 26.03.2022r. - sobota.
Portland Trail Blazers vs Huston Rockets typ i analiza 26.03.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania PTB vs Rockets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Lista nieobecnych zawodników Portland jest tak długa, że przypomina czasy koronawirusa. Dziś gospodarze bez ośmiu zawodników w tym Lillard, Simons, Nurkic, Bledsoe, Hart, Ingles, Little i Louzada. Dziś prym ma wieść Eubanks, a więc gość, który wczoraj podpisał swój czwarty.. dziesięciodniowy kontrakt z drużyną.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Więc te kursy na Rockets nie mogą dziwić nawet jak Huston jest obecnie najgorszą ekipą w całym NBA i największym kandydatem do picku numer 1 w tegorocznym drafcie, choć tam oczywiście zdecyduje jeszcze losowanie. Mimo wszystko obecnie sam Wood da więcej Rockets niż zapewne całe S5 PTB w całym meczu.

NBA to wciąż dość mocno wyrównana liga i nawet tacy zawodnicy na kontraktach dziesięciodniowych czy też wzięci prosto z G-League potrafią ponieść mecz. Jednak pod koniec sezonu ciężko o znalezienie takiej niespodzianki i nawet jak Ci zmiennicy dziś zagrają poprawnie to nie wyobrażam sobie by mogli wygrać te spotkanie, a nawet uważam, że jednak przegrają różnicą większą niż pięć punktów.

SpotkanieTypKursBukmacher
PTB vs Rockets2 (-4.5)1.94Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Portland Trail Blazers vs Huston Rockets typ i analiza 26.03.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj