Porto vs GOG typ i analiza 27.10.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek zakończymy piątą kolejki Ligi Mistrzów w piłce ręcznej i przygotowałem dwa spotkania z obydwu grup i na start grupa A i pojedynek w Pavilhao Dragao w Porto, gdzie mistrz Portugalii podejmie mistrza Danii – GOG, a samo spotkanie będzie bardzo ważne dla losów grupy i ewentualnej walki o wyjście z niej.

Porto vs GOG typ i analiza 27.10.2022r. - czwartek.
Porto vs GOG typ i analiza 27.10.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Porto vs GOG.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.27 – 8.20 – 1.89 (Fortuna),
  • 2.30 – 8.40 – 1.92 (STS),
  • 2.32 – 8.50 – 1.92 (Betclic).

Mistrzowie Portugalii fatalnie rozpoczęli obecny sezon Ligi Mistrzów, bo w czterech spotkaniach nie ugrali nawet punktu, a przecież w tamtym wyszli z najsilniejszej grupy w historii i na pewno dość mocno wyczekiwali tej dwutygodniowej przerwy na reprezentacje, w której niektórzy pojechali zresetować głowę na kadrze zaś inni poćwiczyli na spokojnie i ostatnio rozbili już Santo Tirso 41:24.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

GOG, a więc sensacyjni mistrzowie Danii z kolei wywalczyli trzy punkty w czterech kolejkach choć obecnie notują serię dwóch porażek z Orlen Wisłą Płock oraz Telekomem Veszprem i skład ten szczególnie niebezpieczny będzie we własnej hali, gdzie owszem mają jedno oczko z czterech, ale remis z Bukaresztem i porażka jednym trafieniem z Veszprem to nie są złe rezultaty.

Duńczycy są dość mocno zależni od swoich podstawowych zawodników Tollbringa, Olsena, Madsena, Pytlicka i Jorgensena, z kolei w Porto ta głębia składu jest większa i choć na razie tego nie widać to zespołowość zawsze była mocną stroną tego klubu i jeśli narzucą własne tempo gry to razem ze zmiennikami będą mieć dużo więcej jakości i wygrają ten mecz na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Porto vs GOG12.40Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Porto vs GOG typ i analiza 27.10.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj