Porto vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 14.09.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Do gry wkracza również wicemistrz Polski, który w tym roku trafił do bardzo ciężkiej grupy z Barceloną, Magdeburgiem, Veszprem, Montpellier, GOG, Porto oraz Celje i raczej z tymi trzema ostatnimi klubami powalczą o ostatnie dwa miejsca dające awans do dalszej fazy rozgrywek, więc już w pierwszej kolejce rozegrają bardzo ważne spotkanie.

Porto vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 14.09.2023r. - czwartek.
Porto vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 14.09.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Porto vs Płock.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.97 – 8.60 – 2.24 (Fortuna),
  • 1.95 – 8.50 – 2.30 (STS),
  • 1.97 – 8.60 – 2.24 (Betclic).

Porto poprzedniego sezonu Ligi Mistrzów nie zaliczy do udanych, bo zaledwie pięć zdobytych punktów oraz ostatnie miejsce to nie jest punkt w który celują, ale w klubie postawiono na stagnację i klub opuścił tylko Thurin, a do mistrzów Portugalii nie ściągnięto zawodników i postawiono na ten sam skład, który w poprzednim sezonie był nękany przez kontuzje.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Po innej stronie barykady jest zespół z Płocka, którzy w poprzednim sezonie odnieśli historyczny sukces i awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, a to wszystko dzięki wygranej w ostatniej kolejce przeciwko… Porto. Dlatego też w klubie nie było wielkiej przebudowy choć pojawiły się znane nazwiska jak Zarabec czy Allilovic.

Obie ekipy nie mają ze sobą jakiejś wielkiej bezpośredniej historii choć w czterech spotkaniach między nimi czterokrotnie lepszy był zespół z Płocka choć zawsze były to spotkania bardzo wyrównane, w którym kluczem do sukcesu była bardzo twarda obrona i podobnie będzie tym razem, bo obie ekipy nie grają finezyjnej piłki ręcznej, a raczej tej dawniejszej odmiany szczypiorniaka bardzo fizycznej czasem na granicy ryzyka i przy takiej wolnej grze wątpię byśmy zobaczyli tu więcej niż 57 bramek.

SpotkanieTypKursBukmacher
Porto vs Orlen Wisła PłockUnder 57.51.85Superbet

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Porto vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 14.09.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj