PPD Zagrzeb vs Porto typ i analiza 28.09.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę rozpoczniemy trzecią kolejkę Ligi Mistrzów i w grupie A na start przygotowałem pojedynek mistrzów Chorwacji z mistrzami Portugalii, a stawką będą pierwsze punkty dla jednej z ekip lub obu w przypadku remisu. Na pewno będzie to ważne spotkanie dla każdej z ekip jeśli chcą utrzymać się w peletonie walki o miejsce w szóstce.

PPD Zagrzeb vs Porto typ i analiza 28.09.2022r. - środa.
PPD Zagrzeb vs Porto typ i analiza 28.09.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Zagrzeb vs Porto.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.74 – 8.60 – 2.65 (Fortuna),
  • 1.72 – 8.50 – 2.65 (STS),
  • 1.74 – 8.60 – 2.65 (Betclic).

Klub z Chorwacji będzie w tej grupie raczej chłopcem do bicia przynajmniej do powrotu Borozana do gry i choć mają dwóch bardzo doświadczonych skrzydłowych – Cupicia i Dibirova to jednak skrzydłami nie wygrywa się spotkań, a na rozegraniu ciężko znaleźć jakieś mocne nazwiska choć Leimeter zaczął sezon w naprawdę dobrym stylu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Pozostając przy stylu to Portowcy sezon zaczęli w bardzo kiepskim notując cztery porażki z rzędu w tym jedną w lidze, która mocno skomplikuje walkę o mistrzostwo, ale ostatnio podrażnieni tym startem roznieśli Gaię różnicą siedemnastu bramek i w końcu Branquinho, Ituriza, Magalhaes czy Sousa zagrali na swoim wysokim poziomie.

Jestem dość mocno zaskoczony wystawionymi kursami na te spotkanie szczególnie, że mistrzowie Chorwacji w pierwszej kolejce przegrali z duńskim GOG, które według mnie ma podobny lub mniejszy potencjał od Porto. Owszem Zagrzeb w domu jest na pewno niebezpieczną drużyną, ale Porto widać, że wchodzi na właściwe obroty, a drużyną są sporo lepszą i na 80% wywiozą z Chorwacji przynajmniej punkt.

SpotkanieTypKursBukmacher
Zagrzeb vs PortoX22.15Pzbuk

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

PPD Zagrzeb vs Porto typ i analiza 28.09.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj