Z okazji odbywających się Mistrzostw Europy U21 bukmacher STS przeprowadza ciekawą promocję z łączną pulą nagroda 21 000 PLN.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta akcja trwa jedynie podczas fazy grupowej EURO U21, czyli do 24 czerwca. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

W promocji bierze udział kupon, na którym znajduje się jedynie zakład z oferty przedmeczowej bukmachera na dokładny wynik na spotkanie z Mistrzostw Europy U21.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z akcji.

Warto jest pamiętać, że każdy typer może oddać maksymalnie 15 kuponów.

Darmowy bonus za dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Wykluczone z tej akcji są kupony majce zdarzenia z Hitu Dnia oraz Super oferty.

Pula nagród wynosi 21 000 PLN. Zostanie podzielona ona pomiędzy graczami, którzy dokonają zawarcia kuponu, a spełnia on powyższe warunki promocji, a kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

Bonus za rejestrację bez wpłaty:

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus w wysokości 29 PLN dla gracza, który założy konto i podczas procesu rejestracyjnego wpisze kod promocyjny BETONLINE.

Co ważne środki trafią na konto typera bez dokonania depozytu.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów