Promocja na Mistrzostwa Świata U21 u bukmachera STS. Pula Nagród 21 000 PLN.

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Z okazji odbywających się Mistrzostw Europy U21 bukmacher STS przeprowadza ciekawą promocję z łączną pulą nagroda 21 000 PLN.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta akcja trwa jedynie podczas fazy grupowej EURO U21, czyli do 24 czerwca. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

W promocji bierze udział kupon, na którym znajduje się jedynie zakład z oferty przedmeczowej bukmachera na dokładny wynik na spotkanie z Mistrzostw Europy U21.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z akcji.

Warto jest pamiętać, że każdy typer może oddać maksymalnie 15 kuponów.

Darmowy bonus za dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Wykluczone z tej akcji są kupony majce zdarzenia z Hitu Dnia oraz Super oferty.

Pula nagród wynosi 21 000 PLN. Zostanie podzielona ona pomiędzy graczami, którzy dokonają zawarcia kuponu, a spełnia on powyższe warunki promocji, a kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

Bonus za rejestrację bez wpłaty:

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus w wysokości 29 PLN dla gracza, który założy konto i podczas procesu rejestracyjnego wpisze kod promocyjny BETONLINE.

Co ważne środki trafią na konto typera bez dokonania depozytu.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 9 kwietnia

Jedno z piątkowych spotkań ćwierćfinałowych podczas turnieju w Cagliari będzie to mecz, gdzie po dwóch przeciwnych stronach siatki pojawią...

Typy na dzisiaj