Promocja na rzuty rożne od Etoto

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Przez nami piłkarka sobota, a tym samym zdarzeń na mecze z tej dyscypliny jest bardzo dużo. W związku z tym warto jest skorzystać z promocji jaką proponuje Etoto. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuoponu za minimum 50 PLN na zakład z rzutów rożnych i przy ewentualnej przegranej otrzymać Freebet w postaci 25 PLN.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od każdego poniedziałku godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. I to w tym czasie musimy dokonać zawarcia kuponu i musi on dodatkowo zostać rozliczony, aby liczyć na ewentualny bonus.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają aktywne konto u bukmachera i wczesniej dokonali przynajniej dwóch depozytów.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Aby wziąć udział w promocji musimy zgłosić swój udział, które zajmie dosłownie sekundę. Ponieważ wystarczy kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Ponadto, aby kupon liczył się w promocji musi spełnić poniższe warunki:

 1. Zakład został postawiony oraz rozliczony w czasie promocji, czyli na przestrzeni całego tygodnia, tj. każdego poniedziałku godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59
 2. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN i muszą pochodzić ze środków własnych. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu przez freebety bądź środki bo usowe jestesmy wykluczeni z promocji.
 3. Minimalny stawka kuponu to 1.02.
 4. Na kuponie musi znjadujowac się przynajmniej jeden z poniższe zakładów na rzuty rożne w piłce nożnej:
 • 1×2 suma rzutów rożnych / 1×2 1. połowa – rzuty rożne / 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
 • handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz / 1. połowa / 2. połowa),
 • suma rzutów rożnych drużyny,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
 • suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
 • rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
 • rzuty rożne 3-drogowo,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych / więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne / więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, a do tego kupon został rozliczony to bukmacher przyzna nam freebeta wysokości 25 PLN. Chociaż trzeba pamiętać, że można odberac maksymalnie jeden bonus w czasie jednego tygodnia.

Darmowy freebet możana bez żadnych kosztów wykorzystać na grę. Lecz trzeba pamiętac, że ewentualna wygrana zostanie pomniejszona o jego kwotę.

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 16 kwietnia

Czas na pojedynki ćwierćfinałowe podczas turnieju w Monte Carlo. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to starcie, gdzie po przeciwnych...

Typy na dzisiaj