Promocja na rzuty rożne od Etoto

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Przez nami piłkarka sobota, a tym samym zdarzeń na mecze z tej dyscypliny jest bardzo dużo. W związku z tym warto jest skorzystać z promocji jaką proponuje Etoto. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuoponu za minimum 50 PLN na zakład z rzutów rożnych i przy ewentualnej przegranej otrzymać Freebet w postaci 25 PLN.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od każdego poniedziałku godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. I to w tym czasie musimy dokonać zawarcia kuponu i musi on dodatkowo zostać rozliczony, aby liczyć na ewentualny bonus.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają aktywne konto u bukmachera i wczesniej dokonali przynajniej dwóch depozytów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Aby wziąć udział w promocji musimy zgłosić swój udział, które zajmie dosłownie sekundę. Ponieważ wystarczy kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Ponadto, aby kupon liczył się w promocji musi spełnić poniższe warunki:

 1. Zakład został postawiony oraz rozliczony w czasie promocji, czyli na przestrzeni całego tygodnia, tj. każdego poniedziałku godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59
 2. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN i muszą pochodzić ze środków własnych. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu przez freebety bądź środki bo usowe jestesmy wykluczeni z promocji.
 3. Minimalny stawka kuponu to 1.02.
 4. Na kuponie musi znjadujowac się przynajmniej jeden z poniższe zakładów na rzuty rożne w piłce nożnej:
 • 1×2 suma rzutów rożnych / 1×2 1. połowa – rzuty rożne / 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
 • handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz / 1. połowa / 2. połowa),
 • suma rzutów rożnych drużyny,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
 • suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
 • rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
 • rzuty rożne 3-drogowo,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych / więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne / więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, a do tego kupon został rozliczony to bukmacher przyzna nam freebeta wysokości 25 PLN. Chociaż trzeba pamiętać, że można odberac maksymalnie jeden bonus w czasie jednego tygodnia.

Darmowy freebet możana bez żadnych kosztów wykorzystać na grę. Lecz trzeba pamiętac, że ewentualna wygrana zostanie pomniejszona o jego kwotę.

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Promocja na rzuty rożne od Etoto Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Portugalia – Szwajcaria: Typy, kursy, zakłady 6.12.2022

Spotkanie kończące zmagania 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Naprzeciw siebie staną dwie reprezentacje z Europy, więc w Ćwierćfinale...

Typy na dzisiaj