Promocja od Forbet na 6 stycznia

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W wielu miastach dzisiaj są organizowane huczne uroczystości z okazji święta Trzech Króli. Bukmacher Forbet z tej okazji przewidział promocję. Nagrodzi dzisiaj trójkę graczy z najwyższymi trafionymi kursami. Jest o co walczyć, ponieważ każdy z nich otrzyma 200 PLN.

Jest to promocja jednodniowa i obowiązuje tylko w dniu 6 stycznia. W związku z tym tylko kupony, które zostaną rozliczone do godziny 23:59 biorą udział w tej promocji.

Ilość kuponów jest dobrowolna. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą jedynie udział tylko te kupony, których stawka będzie równa 39 PLN. Ponadto w promocji nie biorą udziału kupony zagrane z salda bonusowego.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Ilość zdarzeń na kuponie jest również dobrowolna, ale nie można zapominać, że zostaną zagrodzone trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami. Każdy z nich dostanie po 200 PLN.

Nagrody pojawią się na kontach graczy najpóźniej 7 stycznia do godziny 16:00.

Ponadto bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14% w miesiącu styczniu

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc wypłacić nagrodę? Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie co najmniej 2.00 w ciągu 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Promocja od Forbet na 6 stycznia Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nongshim RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 01.02.2023r. – środa

Również jakiś czas temu wystartowały rozgrywki w koreańskim regionie LCK w grze League of Legends, a więc regionie, który...

Typy na dzisiaj