W wielu miastach dzisiaj są organizowane huczne uroczystości z okazji święta Trzech Króli. Bukmacher Forbet z tej okazji przewidział promocję. Nagrodzi dzisiaj trójkę graczy z najwyższymi trafionymi kursami. Jest o co walczyć, ponieważ każdy z nich otrzyma 200 PLN.

Jest to promocja jednodniowa i obowiązuje tylko w dniu 6 stycznia. W związku z tym tylko kupony, które zostaną rozliczone do godziny 23:59 biorą udział w tej promocji.

Ilość kuponów jest dobrowolna. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą jedynie udział tylko te kupony, których stawka będzie równa 39 PLN. Ponadto w promocji nie biorą udziału kupony zagrane z salda bonusowego.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Ilość zdarzeń na kuponie jest również dobrowolna, ale nie można zapominać, że zostaną zagrodzone trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami. Każdy z nich dostanie po 200 PLN.

Nagrody pojawią się na kontach graczy najpóźniej 7 stycznia do godziny 16:00.

Ponadto bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14% w miesiącu styczniu

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc wypłacić nagrodę? Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie co najmniej 2.00 w ciągu 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów