Mimo, że oferta na dzisiaj, tj. 10 grudnia nie jest bogata to bukmacherzy na dzisiaj proponują ciekawe promocje. A poniżej znajduję się ich opisy:

systemy bukmacherskie
Opis systemów bukmacherskich online

LvBet daję 14% od wygranych z NHL

Bukmacher LvBet proponuje nam pograć dzisiaj NHL. Operator daje  ze specjalnej puli daję 14% więcej od kuponów wygranych. Warto jest pamiętać, żeby skorzystać z promocji typy trzeba oddać do godz. 23:59 w dniu 10.12.2018.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Kolejny warunek, aby wziąć udział w tej promocji to należy zawrzeć kupon z aplikacji mobilnej. Jednocześnie nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać. Bonus wówczas sam  się załącza. Jak obstawicie z strony internetowej bądź też mobilnej.

Freebet 20 PLN od Etoto

Inny operator, tj. Etoto w dniu dzisiejszym daje można powiedzieć nagrodę pocieszenia w postaci Freebeta 20 PLN. Główny warunek, aby go otrzymać to dokonanie zakładu jedynie w dniu 10.12.2018.

Ponadto kupon musi być postawiony za przynajmniej 100PLN, a na nim muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia, gdzie minimalny kurs musi wynieść 1.02.

Warto jest podkreślić, że z promocji można skorzystać tylko raz. Jeżeli postawisz kupon i niestety okażę sie, że jest on rozliczony negatywnie masz prawo wówczas skorzystać z dzisiejszej promocji.

50% od Forbet

Forbet natomiast zachęca dzisiaj nowych użytkowników do rejestracji na swojej stronie. Dla nowych graczy, którzy w dniu dzisiejszym, tj. 10.12.2018 dokonają rejestracji i dokonają depozytu dostaną od operatora 50% kwoty, której wpłacili.

Warto jest jednak pamiętać, że promocja dotyczy tylko dzisiaj, czyli 10 grudnia do godz. 23:59, a bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty.

Minimalna kwota jaką można wpłacić to 20 PL, natomiast najwięcej można otrzymać 500 PLN. Jednak dokonując wpłaty, np. 2000PLN i tak otrzymamy bonus w kwocie 500PLN.  Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozyt. Należy dokonać jednokrotnego obrotu w kwocie depozytu po kursie minimalny 2.00.

W konkursie nie biorą udział kupony systemowe! Bonus zostanie przyznany automatycznie i zablokowany do momentu spełnienia warunków depozytu. Środkami bonusowy należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.00 w czasie 14 dni od momentu pojawienia się bonusie na saldzie bonusowym w aktywnymi bonusie.

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.  Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

 

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów