Promocje bukmacherskie na 10.12.2018

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Mimo, że oferta na dzisiaj, tj. 10 grudnia nie jest bogata to bukmacherzy na dzisiaj proponują ciekawe promocje. A poniżej znajduję się ich opisy:

systemy bukmacherskie
Opis systemów bukmacherskich online

LvBet daję 14% od wygranych z NHL

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Bukmacher LvBet proponuje nam pograć dzisiaj NHL. Operator daje  ze specjalnej puli daję 14% więcej od kuponów wygranych. Warto jest pamiętać, żeby skorzystać z promocji typy trzeba oddać do godz. 23:59 w dniu 10.12.2018.

Kolejny warunek, aby wziąć udział w tej promocji to należy zawrzeć kupon z aplikacji mobilnej. Jednocześnie nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać. Bonus wówczas sam  się załącza. Jak obstawicie z strony internetowej bądź też mobilnej.

Freebet 20 PLN od Etoto

Inny operator, tj. Etoto w dniu dzisiejszym daje można powiedzieć nagrodę pocieszenia w postaci Freebeta 20 PLN. Główny warunek, aby go otrzymać to dokonanie zakładu jedynie w dniu 10.12.2018.

Ponadto kupon musi być postawiony za przynajmniej 100PLN, a na nim muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia, gdzie minimalny kurs musi wynieść 1.02.

Warto jest podkreślić, że z promocji można skorzystać tylko raz. Jeżeli postawisz kupon i niestety okażę sie, że jest on rozliczony negatywnie masz prawo wówczas skorzystać z dzisiejszej promocji.

50% od Forbet

Forbet natomiast zachęca dzisiaj nowych użytkowników do rejestracji na swojej stronie. Dla nowych graczy, którzy w dniu dzisiejszym, tj. 10.12.2018 dokonają rejestracji i dokonają depozytu dostaną od operatora 50% kwoty, której wpłacili.

Warto jest jednak pamiętać, że promocja dotyczy tylko dzisiaj, czyli 10 grudnia do godz. 23:59, a bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty.

Minimalna kwota jaką można wpłacić to 20 PL, natomiast najwięcej można otrzymać 500 PLN. Jednak dokonując wpłaty, np. 2000PLN i tak otrzymamy bonus w kwocie 500PLN.  Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozyt. Należy dokonać jednokrotnego obrotu w kwocie depozytu po kursie minimalny 2.00.

W konkursie nie biorą udział kupony systemowe! Bonus zostanie przyznany automatycznie i zablokowany do momentu spełnienia warunków depozytu. Środkami bonusowy należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.00 w czasie 14 dni od momentu pojawienia się bonusie na saldzie bonusowym w aktywnymi bonusie.

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.  Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

 

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 9 kwietnia

Jedno z piątkowych spotkań ćwierćfinałowych podczas turnieju w Cagliari będzie to mecz, gdzie po dwóch przeciwnych stronach siatki pojawią...

Typy na dzisiaj