PSG Talon vs Fnatic typy i analiza 13.10.2021 – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Grupa C zaczyna kreować się na najbardziej zwariowaną grupę, ale i zdecydowanie najprzyjemniej ogląda się zmagania tych czterech drużyn, a przed nami niezwykle ważne spotkanie, które może przybliżyć zespół z regionu PCS do wyjścia z grupy.

PSG Talon vs Fnatic typy i analiza 13.10.2021 - środa.
PSG Talon vs Fnatic typ i analiza 13.10.2021 – środa.

Typy i analiza spotkania PSG vs Fnatic

Aktualne kursy bukmacherów:

Wyżej wymienione ekipy pokazują nam niezłą clown fiestę na rifcie i są naprawdę przyjemne do oglądania choć trzeba przyznać, że turnieju to oni nie zwojują, ale dają naprawdę fajne mapy, a zrozumienie mety przez PSG jest naprawdę duże choć oni regularnie scrimują na LCK i LPL.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Wiadomo było, że Fnatic bez Upseta nic nie ugra, ale na pewno podoba się ich proaktywne podejście do gry, gdzie non stop próbują jakoś zaskoczyć rywali i wybić ich ze standardowej rozgrywki wywierając presję już od pierwszej minuty i choć brakuje zgrania to pokazują, że poszczególni zawodnicy mają naprawdę duże umiejętności mechaniczne.

Co do umiejętności mechanicznych to Maple pokazuje się na tym turnieju wyśmienicie i ta gra Tryndamere nie była przypadkiem, bo we wtorek zagrał tak czystą LeBlanc, że dawno nie widziałem aż tak dobrej gry tą postacią, a trzeba zauważyć, że z Fnatic to raczej ich środkowy najgorzej się tu pokazuje. Do tego młyn, który wprowadza zespół z Europy będzie dość mocno na rękę lubiącym bić się 5v5 zawodnikom z PSG dlatego też gram ich zwycięstwo z prognozą 80% oraz over 29.5 zabójstw z prawdopodobieństwem 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
PSG vs Fnatic11.63Betfan
PSG vs FnaticOver 29.5 zabójstw1.77LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

PSG Talon vs Fnatic typy i analiza 13.10.2021 – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj