PSG Talon vs G2 Esports typ i analiza 23.05.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jeszcze dwa dni rywalizacji w fazie rumble i wkraczamy w decydującą fazę rywalizacji, a sprawa ewentualnych awansów jest wciąż otwarta dla pięciu ekip i obecnie każde zwycięstwo z tej rywalizacji bezpośredniej będzie na wagę złota. Nie mogłem oczywiście odpuścić spotkania rewanżowego między tymi ekipami, gdzie w pierwszym spotkaniu doszło do sensacji.

PSG Talon vs G2 Esports typ i analiza 23.05.2022r. - poniedziałek.
PSG Talon vs G2 Esports typ i analiza 23.05.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania PSG vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Właściwie do spotkania PSG z G2 wszystko szło jak po sznurku i ta najlepsza trójka wygrywała wszystkie swoje spotkania, ale zespół z Tajwanu pokazał, że jednak i najlepsi są do ruszenia i to jeszcze zrobili to w wielkim stylu, bo sama mapa trwała zaledwie 27:41, a mistrzowie Europy byli kompletnie bezradni.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W ogóle G2 przydarzył się słabszy dzień, bo i w grze przeciwko Royal Never Give Up zagrali bardzo defensywnie i przegrywali od pierwszej do ostatniej minuty kończąc dzień z wynikiem 0-2. Za to PSG mimo wyniku 1-1 zanotowało zdecydowanie najlepszy dzień. Najpierw sensacyjna wygrana z G2, a potem bardzo mocno postawili się T1.

Jednak wiadomo nowy dzień to nowe wyzwania i G2 ma 24 godziny na zresetowanie głów i do tego spotkania rewanżowego podejdą zapewne z w ogóle inną mentalnością. Taka porażka może wręcz obudzić ich i dobrze, że przydarzyła się właśnie tu i teraz. Choć również uważam, że wrócą do swojego starego zachowawczego stylu szczególnie w pierwszych 15-20 minutach gry dlatego też ta mapa powinna potrwać powyżej 31 minut.

SpotkanieTypKursBukmacher
PSG – G2Over 31 minut1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

PSG Talon vs G2 Esports typ i analiza 23.05.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj