PSG vs Barlinek Industria Kielce typ i analiza 17.06.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugi raz z rzędu w Final Four wystąpi Mistrz Polski zespół Barlinek Industria Kielce ma duży apetyt na kolejne trofeum, na które czekają już siedem lat. Ich rywalem będzie PSG, a więc mistrzowów Francji, którzy w FF zagrali już pięciokrotnie, ale tylko raz w finale.

PSG vs Barlinek Industria Kielce typ i analiza 17.06.2023r. - sobota.
PSG vs Barlinek Industria Kielce typ i analiza 17.06.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania PSG vs Kielce.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.20 – 8.40 – 1.98 (Fortuna),
  • 2.35 – 8.50 – 2.05 (STS),
  • 2.21 – 8.00 – 1.95 (Betclic).

’Klątwa Szejków’ nie dotyczy tylko sekcji piłki nożnej we francuskim PSG, bo w piłce ręcznej jest dość podobnie, pięć razy w FF w ostatnich siedmiu latach i tylko jeden finał i to przegrany przeciwko Vardarowi 23:24 i kolejny raz są w gronie faworytów, ale jednak bukmacherzy widzą ich na trzecim miejscu w całym turnieju.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Minimalnie większe szanse na awans mają Mistrzowie Polski, którzy dwa tygodnie temu przegrali finał Pucharu Polski przeciwko Orlen Wiśle Płock i w spotkaniu tym kontuzji nabawili się Karalek i Olejniczak, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będą do dyspozycji Talanta Dujszebajewa w tym turnieju.

Myślę, że tu będzie prawdziwa wojna, a tam gdzie wojna trzeba stawiać na Kielce. Nie ma lepszego motywatora wśród trenerów od Talanta Dujszebajewa i jego zespoły zawsze zostawiały serce i litry potu na parkiecie, a w PSG trochę brakuje takiego wojowniczego ducha i jeśli Nenadić nie będzie miał w sobotę dnia konia to w wielkim finale zobaczymy zespół z Polski.

SpotkanieTypKursBukmacher
PSG vs Kielce22.07LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

PSG vs Barlinek Industria Kielce typ i analiza 17.06.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj