PSG vs Motor Zaporoże typ i analiza spotkania 14.10.2021 – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zostajemy w temacie grupy B Ligi Mistrzów, która niewątpliwie jest dużo bardziej ciekawsza i nie tylko przez to, że gra tam nasz jedyny reprezentant, ale również przez znalezienie się w tym zestawieniu kilku wielkich faworytów do wygrania niej i niewątpliwie jednym z nich jest francuskie PSG.

PSG vs Motor Zaporoże typ i analiza spotkania 14.10.2021 – czwartek.

Typ i analiza spotkania PSG vs Motor.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.06 – 19.50 – 14.50 (Fortuna),
  • 1.05 – 25.00 – 13.00 (STS),
  • 1.05 – 17.00 – 13.00 (Pzbuk).

Jak nie teraz to kiedy? To właściwie ostatnia szansa na wygranie przez PSG Ligi Mistrzów, bo widać, że szejkowie przestają interesować się piłką ręczną w stolicy Francji i za rok będzie tam prawdziwy exodus gwiazd i za rok choć będą mocną drużyną to jednak nie będzie top 5, a raczej top 15 w Europie.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Motor z kolei w pewnym czasie aspirował do wejścia, do tego grona drużyn, które przynajmniej liczą się w walce o minimum ćwierćfinał Ligi Mistrzów, ale od pewnego czasu pikuje w dół i w tym sezonie właściwie na europejskim poziomie zostało rozegranie za sprawą Malasniskasa i Pukhouskiego.

Motor w domu z Porto czy Bukaresztem może powalczyć o punkty, ale z pozostałą piątką będzie bardzo ciężko coś ugrać i nawet w ostatnim meczu, gdzie Kielce zagrały beznadziejnie marnując aż siedem karnych Motor nie zdobył choćby punktu. W meczach wyjazdowych będą stanowić tło dla tych najmocniejszych i już w pierwszym takim spotkaniu przegrali z Barceloną różnicą aż 11 bramek. PSG ma w tym sezonie naprawdę mocną obronę, bo do gry wrócił Karabatić, a Motor poza rozegraniem nie ma atutów, więc będą bardzo szybko zneutralizowani i ten handicap -7.5 Francuzi powinni pokryć na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
PSG vs Motor1 (-7.5)1.85STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

PSG vs Motor Zaporoże typ i analiza spotkania 14.10.2021 – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

NBA się nie zatrzymuje i dzisiejszej nocy czeka nas kolejne pięć pojedynków, a niewątpliwie jednym z ciekawszych spotkań będzie...

Typy na dzisiaj