Puchar Narodów Afryki. Pewniak na dzisiaj za darmo: Wybrzeże Kości Słoniowej vs Algieria- 11 lipca (czwartek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Na czwartek 11 lipca zaplanowano dwa ostatnie spotkania ćwierćfinałowe podczas Pucharu Narodów Afryki. Jedno z nich będzie to konfrontacja pomiędzy Wybrzeżem Kości Słoniowej, a Algierią. Można powiedzieć, że zapowiada się niezywkle ciekawe spotkanie więc linia 1.5 bramek w tym boju wydaje się bardzo realna.

Skuteczny pewniak na dzisiaj z piłki nożnej

Skuteczny pewniak na dzisiaj z piłki nożnej

Trzeba podkreślić, że Algieria zdecydowanie lepiej się prezentowała do tej pory podczas tego turnieju. Ponieważ ten zespół wygrał póki co swoje spotkania, gdzie olejno ogrywał Kenie, Senegal, Tanazanie oraz Gwineą. Nie licząc pojedynku z Senegalem to we wszystkich konfrontacjach strzelali dwie lub więcej bramek. Jednak trzeba odnotować, e ten zespół jeszcze nie stracił żadnej braki!

Już tak solidnie nie prezentował się zespół WKSu, który to w fazie grupowej wygrał z RPA oraz Naimibią, a także przegrał z Marroko. W 1/8 finału natomiast ta ekipa z problemami, ale wygrała swoje pojedynki z Mali, gdzie to rywale byli zdecydowanie lepszym zespołem.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

„Algieria przekonuje nie tylko swoją grą, ale i jakością. Tego nie można powiedzieć o zespole WKSu. Jeżeli piłkarze Algierii zagrają na takim poziomie co we wcześniejszych pojedynkach to spokojnie zobaczymy tutaj dwie bramki” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Po tych czterech pojedynkach nie da się ukryć, ze Algierczycy znajdują się nie tylko w lepszej formie, ale są i znacznie lepiej przygotowani do tego turnieju. Obecnie są wymieniani jako główni faworyci do wygrania. Dużo na pewno będzie zależało do tego pojedynku. Ponieważ Słonie zgadza się w żadnym przypadku nie są przekonującym zespołem to w dalszym ciągu są niezywkle groźni.

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

Można się spodziewać, że reprezentacja WKSu będzie chciała zagrać podobnie co z Mali, gdzie to skupili się na defensywie, a w swoich szans będą szukać z kontry. Tym bardziej, że na pewno mają kim straszyć rywali? Zaha czy Bagayoko powinni dać się we znaki rywali. Z drugiej strony Algieria ma Mahreza, którego to spokojnie stać na strzelenie bramki. Wspomniany piłkarz bardzo dobrze współpracuje z Atalą, który to umie się połączyć pod akcje ofensywne.

Spotkanie Wybrzeże Kości Słoniowej vs Algieria można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wybrzeże Kości Słoniowej vs Algieriaunder 2.51.50STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

W piątek zaczynamy spotkania ćwierćfinałowe w mistrzostwach świata w Ligę Legend. Format niezmieniony od lat, a więc gramy w...

Typy na dzisiaj