Pula nagród 35 000 PLN. Wygrywaj podwójnie w STS

Bonusy bukmacherskie

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...

Typer PKO Ekstraklasy duża kasa do zgarnięcia od BetClic

Pula nagród w promocji "Piłkarski Jackpot" rośnie u bukmachera Betclic i wynosi już 40 000 PLN. I o taką...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS nagradza wszystkim typerów za obstawienie meczy i to co tydzień w ramach „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Pula nagród w każdym etapie wynosi 35 000 PLN!!

Typuj i otrzymuj darmowe bonusy

Typuj i otrzymuj darmowe bonusy

Oferty bukmacherów są trzeba przyznać, że dosyć ciekawe. Bowiem rozgrywane są pojedynki chociażby w takich dyscyplinach, jak m.in. piłka nożna, koszykówka, tenis, czy również w dalszym ciągu Esport.

Bukmacher STS natomiast nagradza wszystkich swoich użytkowników bonusami za obstawienie meczy. Promocja „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Jeśli chcesz dołączyć do tej oferty musisz się do niej zapisać. Poprzez wejście na stronę www.STS.pl i kliknięcie w przycisk „Weź udział”, a guzik znajduje się w zakładce promocyjnej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Natomiast w ramach oferty „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe. Poza tym muszą one spełniać następujące warunki:

  • dokładna ilość czterech zdarzeń na kuponie
  • minimalny kurs każdemu typu to 1.50
  • stawka kuponu natomiast nie może wynosić mniej niż 1.50

Graczom, który uda się poprawnie wytypować mecze to oprócz wygranej gotówki otrzymają extra środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, a wynosi ona, aż 35 000 PLN. Chociaż trzeba pamiętać, że pod uwagę brane są maksymalnie pięć zawartych przez gracza kuponów.

Bonus bez depozytu od STS 2020

Nie można zapominać, że legalny bukmacher STS oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start użytkownicy mogą liczyć na łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Pod uwagę trzeba brać wyłącznie to, że bonus będzie aktywy graczom pod warunkiem, że użytkownicy wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że na konto gracza trafi pewne 29 PLN bez dokonywania depozytu. Gracz, który natomiast dokona swojej pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na darmowe środki równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Poprzedni artykułTyp dnia – 26 czerwca
Następny artykułTyp dnia 1 lipca [środa]
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie za darmo – 2 marca. Pewniaki na dziś

Jedno z dzisiejszych pojedynków w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja pomiędzy Manchesterem City z Wolves. Początek tej rywalizacji...

Typy na dzisiaj