Zainteresowanie hazardem rośnie, a osoby obstawiające mecze czy inne spotkania zawodowo mają spory wybór. Z usług której z firm jednak skorzystać, by spełniała wszystkie nasze oczekiwania?

Ranking legalnych bukmacherów. Gdzie najlepiej obstawiać mecze?
Ranking legalnych bukmacherów. Gdzie najlepiej obstawiać mecze?

Ranking Internetowych bukmacherów dla zawodowców 2020

Przygotowany przez nas ranking ma za zadanie pomagać specjalistom w obstawianiu (osobom, które robią to często i znając się na rzeczy) w znalezieniu bukmachera, który po prostu pozwoli im to robić skuteczniej. Najbardziej zwróciliśmy tutaj uwagę na szybkość ładowania się strony, a także jej kolorystykę, ważną dla „nocnych marków”. Liczy się tutaj również układ i możliwości filtrowania, dostęp do aplikacji mobilnej oraz elastyczność oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyborami (od najlepszego do, naszym zdaniem, najgorszego z najlepszych):

Bukmacher Milenium na miejscu pierwszym!

Strona Internetowa www.Milenium.pl jest bardzo dobrze przygotowana do obsługi profesjonalistów. Jest nie tylko szybka, ale też w pełni konfigurowalna – bardzo dobrze sprawdza się tutaj filtrowanie, pozwalające dokładnie dopasować ofertę do naszych potrzeb. Wszystko tutaj zostało zaprezentowane w prosty, ale jednocześnie szczegółowy sposób, co docenią wielbiciele szczegółowych statystyk.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Aplikacja mobilna Milenium została przygotowana w bardzo dobry sposób. Jest dostępna na urządzeniach z systemami Android oraz iOS i działają w niej między innymi powiadomienia Push. Można też korzystać ze skanowania kuponów, ma się dostęp do wyników oraz oczywiście opcji obstawiania. Przydatne!

Betclic Polska – legalny bukmacher z zagranicy na miejscu drugim!

Betclic daje specjalistom dostęp do bardzo szybko działającego serwisu, który niepotrzebnie nie odciąga uwagi od właściwych zakładów reklamami oraz promocjami. Wszystko tutaj jest proste w obsłudze. Profesjonaliści docenią świetny podgląd aktywnych i jeszcze niezrealizowanych kuponów, zawsze widoczny na ekranie i możliwy do dostosowania. Szybkość działania i wygodne, przydatne funkcje – to cały Betclic.

Dobrze przedstawia się szybka i nowoczesna aplikacja firmy, dostępna w wersji na Androida i iOSa. Jest bardzo przystępna i szybka, pozwala obstawiać i sprawdzać wyniki spotkań, a także przeglądać swoje kupony oraz terminarz. Sprawdza się w akcji, po prostu!

Trzecie miejsce dla STS!

Strona internetowa www.STS.pl daje szybki dostęp do wszystkich podstawowych informacji. Strona powstała w ciemnej wersji kolorystycznej, co docenią wszyscy ci, którzy obstawiają późnym wieczorem albo w nocy. STS to również bardzo bogata oferta zarówno jeżeli chodzi o dyscypliny sportu, jak i usługi dodatkowe pokroju sportów wirtualnych czy tak zwanych Betgames. Łatwo się w tym wszystkim połapać, ale i… pogubić. Zwłaszcza, że korzystać można albo z w pełni mobilnej wersji strony, albo tej desktopowej, nieprzystosowującej się do okna przeglądarki.

Aktualny STS bonus powitalny pozwala na zdobycie nawet 1249 PLN na start. Mamy w tym bonus bez depozytu 29 PLN, który można odebrać za podanie kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Oficjalna strona bukmachera STS
Oficjalna strona bukmachera STS

Aplikacja mobilna STS powstała z myślą o obu systemach operacyjnych, ale i przeglądarkach internetowych (mobilnych) i oferuje wszystkie podstawowe opcje związane z przeglądem własnego konta, obstawianiem wydarzeń oraz przeglądaniem wyników. Wszystko wykonane poprawnie i zaprezentowane przyzwoicie.

Totolotek tuż za podium!

Totolotek zachwyca pod względem szybkości działania i choć nie oferuje najbardziej przejrzystego interfejsu, jeżeli przyzwyczaimy się do niego, da nam dostęp do wszystkich podstawowych funkcjonalności, a także do bardziej szczegółowych statystyk. Dobrze prezentuje się możliwość włączenia i wyłączenia menu oraz opcji przeglądu naszych kuponów, wraz z pokazaniem szczegółów na temat kursu, liczby zdarzeń, współczynnika oraz możliwej wygranej. Wszystko to składa się na wygodę w obsłudze, choć w niezbyt przyjemnych warunkach graficznych. Oferta totolotka jest bardzo duża.

Totolotek oferuje aplikację mobilną, ale tylko na Androida. Choć nie oferuje ona żadnych „wodotrysków”, spełnia ona swoją podstawową funkcjonalność, dając względnie dobry dostęp do serwisu „w biegu”.

Betfan na piątym miejscu. Legalny bukmacher bez podatku online

Betfan jest bukmacherem, który posiada najnowocześniejszą stronę Internetową, ale jednocześnie nieco chaotyczną. Widać, że powstał z myślą o nowicjuszach, którzy w hazard bawią się sporadycznie lub okazjonalnie. Profesjonaliści docenią tutaj dostępność wyszukiwarki oraz wygodny dostęp do najpopularniejszych dyscyplin oraz konkretnych wydarzeń sportowych. Podgląd kuponu również działa bardzo dobrze, jednak reklamy poszczególnych usług mogą przeszkadzać.

Zakłady bukmacherskie Betfan online
Zakłady bukmacherskie Betfan online

Szkoda też, że nie da się wyłączyć prawego / lewego menu, co sprawia, że główne tabelki są dość słabo widoczne. Opcji filtrowania jest sporo, ale tak, jak już zdążyliśmy powiedzieć, do tego wszystkiego po prostu trzeba się przyzwyczaić. Koniecznie należy korzystać z menu z kuponami, zwłaszcza, że w prosty sposób pozwala ono podsumować to, co wykonaliśmy w ramach naszego pobytu w serwisie. Cały serwis działa stosunkowo szybko – ilość „wodotrysków” lekko jednak odciąga naszą uwagę od naszej pracy czy zabawy, w zależności od tego, jak traktujemy dokonywanie zakładu. W kwestii oferty, jest ona spora i obejmuje zasięgiem większość dyscyplin.

Betfan bonus oferuje nie tylko na start, ale także dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Oferty pojawiają się na www.Betfan.pl codziennie. Wszystko to w ramach akcji Radar365.

Aplikacja mobilna Betfan powstała wyłącznie z myślą o użytkownikach Androida – możemy robić z nią wszystko, co za pośrednictwem głównego serwisu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów