Rare Atom vs EDward Gaming typ i analiza 30.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Sobota przebiegnie pod dyktandem LPL i LCK i my zaczynamy od pierwszej z tych dwóch lig, a więc przenosimy się na chińską scenę e-sportową, gdzie nieuchronnie zbliżamy się do końca fazy grupowej, a więc teraz każde punkty są na wagę złota.

Rare Atom vs EDward Gaming typ i analiza 30.07.2022r. - sobota.
Rare Atom vs EDward Gaming typ i analiza 30.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania RA vs EDG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Rare Atom teoretycznie jeszcze jakieś szanse na Play offy ma, ale dwie wygrane w jedenastu spotkaniach na pewno nie mogą napawać optymizmem szczególnie, że ostatnio mierzyli się z tymi lepszymi zespołami jak Royal Never Give Up czy też Top Esports i zostali kompletnie zdemolowani przez nich.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Choć układ meczów dla formacji Rare Atom jest dość sprzyjający to jednak przed nimi jeszcze jeden ciężki mecz na obecnych mistrzów świata EDward Gaming, którzy jednak w lecie nie są w najwyższej formie i w trzynastu spotkaniach przegrywali aż pięciokrotnie choć prócz OMG były to porażki na obecne top 4 w lidze to jednak by bronić tytułu będą musieli polepszyć swoją grę w sposób znaczny.

Jednak widać światełko w tunelu, bo ostatnio prawie ograli Royal Never Give Up, gdzie zwycięstwo uciekło im w jednej walce drużynowej, ale już potem przeciwko LNG zagrali na naprawdę wysokim poziomie i gładko wygrali te spotkanie 2:0 i jeśli zagrają na podobnym poziomie przeciwko Rare Atom to mecz zamknie się w niecałe 60 minut w szybkich dwóch mapach na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rare Atom vs EDG0:21.72Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rare Atom vs EDward Gaming typ i analiza 30.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj