Rare Atom vs LNG Esports typ i analiza 04.08.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Choć wiele zespołów w tym Rare Atom w tym sezonie już o nic nie walczy to jednak obecnie, gdzie drużynom zostało od dwóch do czterech spotkań to teraz w każdym pojedynku nawet pojedyncza mapa może zmienić miejsce w tabeli, a szczególnie w pierwszej dziesiątce będzie miało to kolosalne znaczenie.

Rare Atom vs LNG Esports typ i analiza 04.08.2022r. - czwartek.
Rare Atom vs LNG Esports typ i analiza 04.08.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania RA vs LNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Rare Atom letniego splitu nie zaliczą do udanych i to już można uznać choć do końca sezonu mają jeszcze trzy spotkania to już jakiś czas temu pożegnali się z szansami na Play offy, a dwie wygrane w trzynastu spotkaniach ze stosunkiem 9-24 w mapach jest naprawdę słabym bilansem ciut lepszym od najgorszego w sezonie Team WE.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

LNG z kolei raczej nie powinno mieć problemu z awansem dalej, ale już na pewno nie wyżej niż z siódmego miejsca, więc droga w Play offach będzie bardzo ciężka, bo wystartują już z 1/16 do półfinałów i przed ich startem mają szczególnie duży problem, gdzie PandaC gra słabszy sezon zaś wszystko opiera się głównie na trójce Tarzan, Doinb, Light.

LNG Esports ma sporty problem na górnej stronie alei, który jest maskowany przez innych zawodników. Rare Atom z kolei ma spory problem na obu solo liniach, gdzie uważam, że mogą mieć nawet najgorszych zawodników w lidze i przez to w starciu z LNG nie będą mieli większych argumentów, bo tam gdzie zawodników mają niezłych to rywale jeszcze lepszych dlatego też na 75% skończy się to szybkim 2:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rare Atom vs LNG0:21.98STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rare Atom vs LNG Esports typ i analiza 04.08.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj