Rogue vs Astralis typ i analiza 11.01.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy piąty tydzień rywalizacji w europejskiej lidze LEC, a więc jesteśmy idealnie na środku rozgrywek i od dziś zaczynamy rundę rewanżową i rozpoczynamy od drużyn, ze szczytu i dna tabeli, a nawet od ekipy, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała z ekipą, która nie wygrała żadnej z dziewięciu map.

Rogue vs Astralis typ i analiza 11.01.2022r. - piątek.
Rogue vs Astralis typ i analiza 11.01.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Rogue vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

Wyżej wymienione kursy nie powinny nikogo dziwić, bo trzeba przyznać, że już większej polaryzacji drużyn nie mogło być i dzisiaj jakikolwiek opór powinien uznany być za sukces Astralis, które może wykręcić historyczne 0-18, ale również Rogue staje przed szansą zapisania się w historii i wyglądają jak dominatorzy w obecnym sezonie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Absolutne bestie do piętnastej minuty +1.7k golda oraz ogólnie +376 złota na minutę względem rywali, do tego aż 78% pierwszych wież i przewaga w strukturach na koniec około 7. Ściągnięcie Malranga było strzałem w dziesiątkę i choć jest bardziej wspomagającym leśnikiem niż Inspired to reszta zespołu odpowiedzialna za obrażenia jak Larssen, Comp i Odoamne wykonują swoją robotę perfekcyjnie.

Do tego nie bawią się z ofiarą i znane kiedyś z bardzo długich i wymęczających w makro grach Rogue obecnie wykańcza rywali zdecydowanie najszybciej w lidze, bo ich średni czas gry to 28:58, a drugie za nimi Misfits ma już aż 31:25. W czwartym tygodniu Rogue zeszło w ogóle do 23 minut na mapę, a w pierwszym spotkaniu przeciwko Astralis mieli 24:36 i teraz na 80% nie przekroczą 30 minut.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rogue vs AstralisUnder 30 min2.00Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rogue vs Astralis typ i analiza 11.01.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj