Rogue vs Cloud9 typ i analiza spotkania 11.10.2021 – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W cieniu potęg z Korei i Chin swój pojedynek rozegrają zespoły z LEC i LCS, a jak wiadomo te regiony od zawsze prowadzą pojedynek korespondencyjny i gdy spotykają się na mistrzostwach świata te mecze mają podwójny smaczek. Do tego w grupie A nie ma miejsca na błędy i każdy mecz to prawdziwy finał.

Rogue vs Cloud9 typ i analiza spotkania 11.10.2021 - poniedziałek.
Rogue vs Cloud9 typ i analiza spotkania 11.10.2021 – poniedziałek.

Analiza i typ do spotkania Rogue vs C9

Aktualne kursy bukmacherów:

Rogue na pewno nie może być zadowolone z losowania, bo trafili na naprawdę mocne drużyny FPX i DWG. Cloud9 jest trochę niewolnikiem regulaminu, bo nie mogli nigdzie indziej wylądować. Wszystko wskazuje na to, że jedyne punkty jakie będą mogły zrobić obie ekipy to w meczach przeciwko sobie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Rogue miało dość dziwny sezon, bo najpierw przegrany finał w Spring Splicie, gdzie w piątej mapie finału w 15 minucie mieli prawie 10k złota przewagi. Potem dobry sezon letni i kompletnie nieudane play offy i przez to są dopiero trzecim seedem z Europy choć wszystkie ekipy ze starego kontynentu stoją na podobnym poziomie.

Cloud9 w Islandii już zaprezentowało się i po słabej fazie grupowej, gdzie sensacyjnie zajęli drugie miejsce już w samym Bo5 z PEACE pokazali klasę i gładko wygrali 3:0 w ostatniej mapie nie przekraczając nawet 20 minut. Jednak pokazali się jako ekipa dość mocno coin flipowa i jakby zagrali tak jak w pierwszej mapie to Rogue by ich zestompowało.

Obecna meta na pewno utrudnia grę dla środkowego Rogue, ale np. Inspired może pokazać tu swoje świetne umiejętności mechaniczne i jeśli ograniczy poczynania Blabera to ograniczy całe C9, bo to ich leśnik wyglądał zdecydowanie najlepiej z drużyny, a Larssen zawsze na jakiegoś kontrolnego maga wejdzie, czy innego Azira i będzie stał na równi z Perkzem, a dolna alejka Rogue powinna w tym momencie robić przewagę, bo Zven z Vulcanem grają tak losowo i niepewnie, że jeśli Hans Sama z Trymbim dostaną jakiś agresywne zestawienie typu Lucian&Nami albo legendarnego Dravena ewentualnie Kalistę to mogą kompletnie zaorać botlane. Rogue kiedyś miało łatkę nudziarzy, ale w 2021 nie można o nich tak powiedzieć i grają naprawdę ofensywnie głównie za sprawą Inspireda i w tej mecie na pewno się odnajdą. Myślę, że w spotkaniu z C9 mają spokojnie 70% szans na zwycięstwo.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rogue – Cloud911.70LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rogue vs Cloud9 typ i analiza spotkania 11.10.2021 – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj