Rogue vs Fnatic typ i analiza 02.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przyszedł czas na mały finał LEC wiosennego splitu. Wygrany tego spotkania awansuje do wielkiego finału i powalczenia o reprezentowanie Europy na międzynarodowym turnieju MSI. Przegrany zaś dostanie jeszcze swoją drugą szansę w drabince przegranych.

Rogue vs Fnatic typ i analiza 02.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Rogue vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Wiele osób mówi o tym pojedynku jak o pierwszym teście siły ekip, które znajdą się w wielkim finale tego sezonu w europejskich rozgrywkach i trzeba przyznać, że zarówno w sezonie zasadniczym jak i już w Play Offach wygrywali dość pewnie choć Rogue pokonało Misfits w dużo lepszym stylu.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Właściwie to nie sposób się z tym nie zgodzić. Fnatic jest tak silne jak silny tego dnia jest Hylissang, zaś Rogue to piątka mózgów połączona w jedną całość choć tam też minimalnie można wyróżnić Malranga, który często decyduje o losach całej drużyny, ale na pewno leśnik Rogue jest dużo bardziej stabilny od wspomagającego Fnatic.

Uważam, że właśnie w okół tego rozegra się cała seria, ale również nie sposób nie postawić tutaj na wygraną Rogue. Po prostu są bardzo wyrównani i rzadko robią dwa te same błędy na przestrzeni pięciu map i ta stabilność kontra szalone w swoich decyzjach Fnatic na przestrzeni best of five powinno po prostu być skuteczniejsze i na 75% to Rogue zamelduje się w wielkim finale.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rogue – Fnatic11.90Pzbuk

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rogue vs Fnatic typ i analiza 02.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj