Rogue vs Fnatic typ i analiza 17.06.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Piątkowe typowanie kończymy oczywiście typem z LEC i już pierwszego dnia super week czeka nas prawdziwy szlagier jakim będzie starcie dwóch najlepszych drużyn sezonu zasadniczego wiosennego splitu, które jednak zostały pogodzone przez G2 Esports, które wygrało Play offy i reprezentowało Europę na MSI.

Rogue vs Fnatic typ i analiza 17.06.2022r. - piątek.
Rogue vs Fnatic typ i analiza 17.06.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Rogue vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Na wiosnę wszystko wskazywało, że to Rogue zostanie najlepszą ekipą w LECu i ewentualnie właśnie Fnatic może im zagrozić, ale stało się kompletnie inaczej i po świetnym sezonie zasadniczym, w którym zrobili 14-4 musieli uznać wyższość G2 Esports i wciąż nie przełamali niemocy w Play offach, w których jeszcze nigdy nie byli najlepsi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Fnatic również ostrzyło sobie pazurki na wyjazd na MSI i sezon zasadniczy z wynikiem 13-5 na pewno dawał do tego podstawy jednak w Play offach musieli uznać wyższość zarówno G2 Esports jak i Rogue i ostatecznie skończyli na trzecim miejscu. Oczywiście postawili znów na ten sam roster, który na lato powinien być naprawdę groźny.

Na pewno czeka nas kawał świetnej Ligi Legend, ale gdy myślę o początku sezonu i best of one to faworyt może być tylko jeden – Rogue. Ekipa ta zawsze w sezon wchodzi nieziemsko przygotowana i na początku każdego splitu nie maja sobie równych, a problemy jak już to pojawiają się w dalszych częściach sezonu. Patch 12.10 daje możliwość naprawdę niekonwencjonalnych wyborów i w piątek Rogue powinno zademonstrować swoje perfekcyjne przygotowanie do początków splitu i w tym meczu 80/20 w stronę Rogue.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rogue vs Fnatic11.71LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rogue vs Fnatic typ i analiza 17.06.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj