Rogue vs G2 Esports typ i analiza 23.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niestety piątek nie był dla nas udany, ale za to pod względem jakości spotkań był to zdecydowanie najlepszy dzień w letnim splicie w LECu i mieliśmy kilka naprawdę świetnych pojedynków, w których główne role odgrywały zespoły Rogue i G2 Esports i dziś zmierzą się w bezpośrednim starciu, w którym emocji nie powinno zabraknąć.

Rogue vs G2 Esports typ i analiza 23.07.2022r. - sobota.
Rogue vs G2 Esports typ i analiza 23.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Rogue vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

G2 w końcu przerwało passę czterech porażek z rzędu i zrobili to w spektakularny sposób choć trzeba przyznać, że Astralis postawiło naprawdę ciężkie warunki zespołowi Jankosa, ale ostatecznie popełnili jeden błąd, który mistrzowie LEC z wiosny wykorzystali bez chwili zawahania i dosłownie skradli wygraną oponentom.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Rogue z Fnatic dało kapitalny popis i nie skłamię jeśli nazwę tę mapę najlepszą w letnim splicie, bo było to ponad 46 minut fantastycznej Ligi Legend w wykonaniu obu ekip choć trzeba przyznać, że Rogue zawsze było pół kroku przed rywalami i w pełni zasłużenie odnieśli swoje ósme zwycięstwo z rzędu umacniając się na pozycji lidera w LEC.

Jednym z dwóch tegorocznych pogromców Rogue jest właśnie G2 i w pierwszym spotkaniu praktycznie rozjechali swoich rywali w 26 i pół minuty co dla jednych i drugich jest najszybszą mapą w letnim splicie i na pewno Rogue będzie chciało się zrewanżować rywalom. Jedno jest pewne czeka nas kawał dobrej Ligi Legend, a Rogue w tym sezonie gra niezwykle ofensywnie, więc będzie się działo na każdej części mapy dlatego też przewiduję tu wiele zabójstw, a już przynajmniej 27 z 75% prognozą typu.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rogue vs G2over 26.5 zabójstw1.92STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rogue vs G2 Esports typ i analiza 23.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj