Rogue vs MAD Lions typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W drugim tygodniu LEC dojdzie do kilku ciekawych spotkań i niewątpliwym szlagierem będzie pojedynek Rogue z MAD Lions, które zmierzyły się z sobą w niezapomnianym finale spring splitu 2021 i obie organizacje będą się liczyć w walce o finał również w tym roku.

Rogue vs MAD Lions typ i analiza 21.01.2022r. - piątek.
Rogue vs MAD Lions typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Rogue vs MAD.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie drużyny po super week oczywiście w czubie tabeli, ale to Rogue jest jedną z dwóch niepokonanych drużyn w LEC obok Fnatic. Mimo wszystko MAD Lions z wynikiem 2-1 rozpoczęcie wiosennego sezonu również musi uznać za naprawdę udane, szczególnie, że na rozkładzie mają już G2 Esports.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Rogue przed sezonem dokonało zmian na pozycji strzelającego i leśnika. Na tej pierwszej Hans Samę zastąpił Comp, co oczywiście na chwilę obecną trzeba brać jako osłabienie, zaś w lesie polskiego Inspireda zastąpił Malrang i tu chyba mimo wszystko znak równości, a może nawet ciut w stronę Koreańczyka bym się kierował. W końcu gra dla legendarnego Damwon Gaming to już jest coś.

Skład Rogue może się zmieniać, ale jedna jest stała. Ta drużyna to maszyny do gry best of 1. Ich mądra gra makro doprowadza do szaleństwa rywali i nawet jak na tablicy wyników w 25 minucie pod względem zabójstw czy smoków jest równo to oni 'z niczego’ potrafią zrobić nawet i 5k złota przewagi. MAD z kolei by wygrywać musi być proaktywne przez pierwsze fazy gry, a na Rogue jest to szalenie ciężko, bo ten zespół nie lubi ryzykować dlatego według mnie na 75% Rogue wymęczy swoich rywali.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rogue – MAD12.01Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rogue vs MAD Lions typ i analiza 21.01.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj