Rogue vs MAD Lions typ i analiza 26.08.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Również w Europie startują Play offy w których sześć ekip powalczy o wygranie splitu i zapewnienie sobie wyjazdu na mistrzostwa, ale na start poznamy pierwszą dwójkę awansującą do małego finału i czwórkę, która będzie rywalizować w dolnej części drabinki.

Rogue vs MAD Lions typ i analiza 26.08.2022r. - piątek.
Rogue vs MAD Lions typ i analiza 26.08.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Rogue vs MAD Lions.

Aktualne kursy bukmacherów:

Rogue w fazie grupowej zajęło trzecie miejsce z wynikiem 11-7 i był to jeden z gorszych splitów w ich wykonaniu jeśli chodzi o fazę grupową w ostatnich latach. Mieli bardzo dużo dobrych map, w których ocierali się o perfekcje, ale również kilka takich, w których wypuszczali praktycznie pewne wygrane.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

MAD Lions z kolei sezon skończyli na drugim miejscu, a przez długą część sezonu nawet prowadzili i był to dość 'dziwny’ lider, bo według mnie w żadnej z części sezonu wcale nie wyglądali jak najlepsza drużyna w LEC, ale z pewnością latem pokazali się jako najsolidniejsza ekipa i zasłużenie powalczą o wygranie splitu.

W letnim splicie obie ekipy mierzyły się dwukrotnie i za każdym razem górą okazywała się ekipa Rogue, która w seriach best of one zdecydowanie dominuje nad rywalem, ale w tej dłuższej rywalizacji best of five wygrali tylko jeden z czterech pojedynków. Myślę, że tu jest duże pole by poprawić ten wynik obecna meta z bardzo aktywnymi leśnikami jest wymarzona dla Malranga, który potrafi zrobić różnicę w LEC i dlatego też 75% szans na wygranie tej serii daje zespołowi Rogue.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rogue vs MAD Lions12.00STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rogue vs MAD Lions typ i analiza 26.08.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj