Rogue vs Misfits typ i analiza 25.03.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy fazę Play Off w LEC Ultralidze i od razu zaczynamy od wysokiego C i pojedynku Trymbiego ze Shlatanem, a więc już dziś wiemy, że jeden z Polaków awansuje dalej, zaś drugi będzie musiał przebijać się przez drabinkę przegranych. Oczywiście wielkim faworytem tego spotkania będzie Rogue.

Rogue vs Misfits typ i analiza 25.03.2022r. - piątek.
Rogue vs Misfits typ i analiza 25.03.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Rogue vs Misfits.

Aktualne kursy bukmacherów:

Rogue to maszyna do wygrywania choć w tym sezonie kilka razy w tę maszynę wleciało trochę piasku to i tak skończyli fazę zasadniczą na pierwszym miejscu z czternastoma wygranymi. Wydaje mi się, że Rogue jest tak mocne jak Malrang jest mocny. Reszta zespołu gra na bardzo wysokim i ustabilizowanym poziomie, a Koreańczyk potrafi zagrać wybitnie, ale zdarzają mu się też słabsze występy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak mimo wszystko jest lepszym leśnikiem niż Lucjan Ahmad 'Shlatan’ dla którego jest to debiutancki sezon w LECu i trochę widać ten brak doświadczenia, a w kilku mapach tego sezonu wyglądało to trochę tak jakby się bał 'pociągnąć za spust’ i trochę bardziej zaryzykować. Mimo to Misfits niewątpliwie zyskało przydomek wracających z dalekiej podróży jak w poprzednim sezonie MAD, które do tych Play Offów się nie zakwalifikowało.

Właśnie młodość Misfits może być sporym problemem w tym Bo5. Rogue to bardzo doświadczona ekipa, która zna smak mistrzostw świata, a Malrang samego tytułu. Są świetni w grze makro i bardzo rzadko się podpalają. Misfits może właśnie zabraknąć tego spokoju kluczowego w dłuższych rozgrywkach jak i samych draftach. Według mnie max co mogą tutaj ugrać jedną mapę, a na handicap na Rogue daję 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rogue vs Misfits1 (-1.5 map)1.82STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rogue vs Misfits typ i analiza 25.03.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj