Rosja vs Litwa typ i analiza 13.01.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy mistrzostwa Europy, których rywalizacja będzie toczyć się na parkietach Węgier i Słowacji! Na start raczej dość przewidywalna grupa F, w której wielkimi faworytami są Norwedzy, a za ich plecami powinni znaleźć się Rosjanie.

Rosja vs Litwa typ i analiza 13.01.2022r. - czwartek.
Rosja vs Litwa typ i analiza 13.01.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Rosja vs Litwa.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.15 – 14.00 – 7.75 (Fortuna),
  • 1.16 – 15.00 – 7.25 (STS),
  • 1.15 – 14.00 – 7.00 (Betclic).

Litwa dość niespodziewanie zameldowała się w gronie drużyn awansujących na mistrzostwa z trzeciego miejsca, a to wszystko za sprawą domowej wygranej z Islandią, ale to tyle z ich pozytywów, bo owszem wygrali jeszcze z Izraelem, ale ze wszystkimi drużynami mieli gorszy bilans bramkowy. Na turnieju największą gwiazdą będzie Aidenas Malasniskas, ale to właściwie jedyny zawodnik z szerokiego europejskiego topu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Rosjanie z kolei pewnie wygrali swoją grupę i zrobili to bez żadnej porażki notując bilans 4-2-0 i okazali się lepsi od zespołów Czech, Ukrainy i Wysp Owczych. Na turniej przylecieli ze swoimi największymi gwiazdami z Zhitnikovem i Shishkarevem na czele, ale również nie można zapomnieć o zawodniku Wisły Płock – Kosoratovie.

Rosjanie to może nie jest jakaś potęga, ale na pewno zasługują na miano mocnego europejskiego średniaka, zaś Litwa to prawdziwy kopciuszek w tym zestawieniu i na turniej mistrzowski wracają po 24 latach i do tej pory tylko raz uczestniczyli w ME. Jeśli Malasniskas nie wejdzie na swoje wyżyny to ciężko będzie dotrzymać tempa Rosjanom, którzy są naprawdę mocni w ofensywie i poprawili swoją obronę. Wszystko wskazuje na jednostronny pojedynek i wygraną Rosjan minimum 7 trafieniami na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Rosja – Litwa1 (-6.5)2.57Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Rosja vs Litwa typ i analiza 13.01.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj