Royal Never Give Up vs Evil Geniuses typ i analiza 27.05.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przed nami półfinały MSI i zaczynamy od spotkania ekipy, która wygrała fazę rumble, a więc RNG, która miała prawo wyboru rywala i spośród G2 Esports i Evil Geniuses wybrali tych drugich, a sam ich pick raczej nie dziwi, bo na G2 potrafili przegrać jedno spotkanie w tej fazie zaś z ekipą z Ameryki nie mieli większych problemów.

Royal Never Give Up vs Evil Geniuses typ i analiza 27.05.2022r. - piątek.
Royal Never Give Up vs Evil Geniuses typ i analiza 27.05.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania RNG vs EG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bukmacherzy nie dają większych szans ekipę, w której największą gwiazdą jest polski leśnik Inspired i ciężko się dziwić, bo w tej fazie gramy już Bo5, a więc musieliby wygrać trzy mapy na zespół z Chin, który w tym turnieju przegrał dwie mapy z dziewiętnastu przez nich rozegranych, a samo EG ma bilans zaledwie 9-9.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Choć trzeba oddać mistrzom Ameryki, że w fazie rumble wyglądali już dużo lepiej i nawet udało się raz pokonać legendarne T1, ale już na Chiny nie było tak kolorowo. Najpierw RNG wygrało w 34:35 po bardzo kontrolowanej choć trzeba przyznać, że dość długiej rozgrywce, ale w fazie rewanżowej już kompletnie się po nich przejechali wygrywając mapę w zaledwie 24:28 minut.

Wszyscy eksperci uważają, że zarówno EG jak i G2 mogą sprawić wiele niespodzianek w formule Bo5, ale osobiście wierzę tylko w tych drugich ze względu na to, że Evil Geniuses to stosunkowo bardzo młody i niedoświadczony skład, a zmierzy się na RNG, a więc obrońców tytułu i etatowy zespół na wszystkich turniejach międzynarodowych. Do tego w bezpośrednich starciach wypadali bardzo blado i wydaje mi się, że będzie tutaj szybkie 3-0 bez większej historii.

SpotkanieTypKursBukmacher
RNG vs EG3:01.65STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Royal Never Give Up vs Evil Geniuses typ i analiza 27.05.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj