Royal Never Give Up vs Fnatic typy i analiza 12.10.2021 – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście zostajemy w grupie C, bo tam dzieje się najwięcej, a bukmacherka lubi właśnie wykorzystywać takie sytuacje. Niewątpliwie w pełnych składach te spotkanie byłoby wielkim szlagierem chyba nawet najciekawszym drugiego dnia, ale niestety zapowiada się na pojedynek do jednej bramki.

Royal Never Give Up vs Fnatic typ i analiza 12.10.2021 – wtorek

Analiza i typy do spotkania RNG vs FNC

Aktualne kursy bukmacherów:

Niestety nagły wyjazd z Islandii Upseta kompletnie zaburzył układ sił w grupie i bardzo mocno osłabił europejską formację, która jak pokazał poniedziałek nie potrafiła jeszcze pozbierać się po tym nokdaunie i nie wiem czy w ogóle dadzą radę pokazać wartościową Ligę Legend choćby w jednym meczu turnieju chyba, że Upset wróci.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Fnatic znane jest z ciekawych rozwiązań i nawet udało im się tak rozpocząć mapę, gdzie kompletnie zneutralizowali Lee Sina, ale właściwie to by było na tyle z pozytywów co do ich gry, bo potem słabli z każdą minutą na Rifcie i widać było kompletny brak pomysłu, a sam Bean choć zagrał poprawnie to właściwie wszystko o czym można napisać w jego temacie.

We wtorek zmierzy się na GALĘ, który pokazał się mechanicznie jako bestia dziś robiąc solo killa nawet, gdy był 1v2 na alejce. Całe RNG, prócz jednego throwu zagrało zadziwiająco czysto jak na chińską formację i żeby nie ta jedna akcja to metodyka rozgrywania mapy praktycznie rodem z Korei. Widać, że są świetnie przygotowani do turnieju i z tak rozbitą oraz osłabioną dolną alejką szykuje się tu pogrom, bo siła RNG idzie właśnie z dołu riftu. Myślę, że spokojnie na 80% pokryją handicap -8.5 zabójstw, a jest jeszcze ciekawsza opcja poniżej 11.5 zabójstw Fnatic z prognozą 90%.

SpotkanieTypKursBukmacher
RNG – Fnatic1 (-8.5 zabójstw)1.80STS
RNG – Fnatic2 (under 11.5 zabójstw)1.62Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Royal Never Give Up vs Fnatic typy i analiza 12.10.2021 – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

NBA się nie zatrzymuje i dzisiejszej nocy czeka nas kolejne pięć pojedynków, a niewątpliwie jednym z ciekawszych spotkań będzie...

Typy na dzisiaj