Royal Never Give Up vs Instanbul WildCats typ i analiza 13.05.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Myślę, że dla ekipy z Chin jutrzejszy dzień będzie tylko formalnością i przypieczętowaniem fazy grupowej wynikiem 6-0. Niestety pierwsza faza grupowa dla tych najlepszych ekip nijak nie dostarcza żadnego doświadczenia i po prostu przeklikują ją w frywolny sposób.

Royal Never Give Up vs Instanbul WildCats typ i analiza 13.05.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania RNG vs WildCats.

Aktualne kursy bukmacherów:

Mistrzowie LPLa w pierwszych trzech grach średnio zyskują o 555 złota więcej na minutę niż swoi oponenci i jest to przepaść, gdzie w piętnastej minucie mają już ponad 5000 zł więcej od rywali i właściwie gra się kończy. Widać, że na tym etapie gry podobnie jak T1 nijak nie są skoncentrowani, ale ciężko im się dziwić.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Po zawodnikach z Turcji spodziewałem się o wiele więcej, ale widać, że granie na żywo bardzo mocno ich stresowało i sami przyznawali, że po pierwszych 3 dniach rozgrywki zagrali tragicznie co również widać w cyferkach, bo w zabójstwach mają średnią 7 do 18, a ich gry kończą się w zaledwie 24:43 min.

Czy wytrzymają 25 minut na Summoners Rift przeciwko zespołowi z Chin? To już zależy od samego RNG i ich wyborów draftowych, a dokładniej tego co chcieliby przećwiczyć szczególnie we wczesnych fazach rozgrywki. Jednak widać, że im dalej w ten turniej to coraz bardziej zaczynają bawić się z rywalami i dziś w 28 minut na rifcie padło aż 39 zabójstw. Myślę, że jutro we wszystkich spotkaniach będzie over 30 zabójstw z 80% prognozą.

SpotkanieTypKursBukmacher
RNG vs WildCatsOver 29.5 zabójstw2.52Betcris

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Royal Never Give Up vs Instanbul WildCats typ i analiza 13.05.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj