Royal Never Give Up vs Instanbul WildCats typ i analiza 13.05.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Myślę, że dla ekipy z Chin jutrzejszy dzień będzie tylko formalnością i przypieczętowaniem fazy grupowej wynikiem 6-0. Niestety pierwsza faza grupowa dla tych najlepszych ekip nijak nie dostarcza żadnego doświadczenia i po prostu przeklikują ją w frywolny sposób.

Royal Never Give Up vs Instanbul WildCats typ i analiza 13.05.2022r. - piątek.
Royal Never Give Up vs Instanbul WildCats typ i analiza 13.05.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania RNG vs WildCats.

Aktualne kursy bukmacherów:

Mistrzowie LPLa w pierwszych trzech grach średnio zyskują o 555 złota więcej na minutę niż swoi oponenci i jest to przepaść, gdzie w piętnastej minucie mają już ponad 5000 zł więcej od rywali i właściwie gra się kończy. Widać, że na tym etapie gry podobnie jak T1 nijak nie są skoncentrowani, ale ciężko im się dziwić.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Po zawodnikach z Turcji spodziewałem się o wiele więcej, ale widać, że granie na żywo bardzo mocno ich stresowało i sami przyznawali, że po pierwszych 3 dniach rozgrywki zagrali tragicznie co również widać w cyferkach, bo w zabójstwach mają średnią 7 do 18, a ich gry kończą się w zaledwie 24:43 min.

Czy wytrzymają 25 minut na Summoners Rift przeciwko zespołowi z Chin? To już zależy od samego RNG i ich wyborów draftowych, a dokładniej tego co chcieliby przećwiczyć szczególnie we wczesnych fazach rozgrywki. Jednak widać, że im dalej w ten turniej to coraz bardziej zaczynają bawić się z rywalami i dziś w 28 minut na rifcie padło aż 39 zabójstw. Myślę, że jutro we wszystkich spotkaniach będzie over 30 zabójstw z 80% prognozą.

SpotkanieTypKursBukmacher
RNG vs WildCatsOver 29.5 zabójstw2.52Betcris

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Royal Never Give Up vs Instanbul WildCats typ i analiza 13.05.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj